Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алармата - изгоря ли, замръзна ли.... нещо и стана, не пищи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Алармата - изгоря ли, замръзна ли.... нещо и стана, не пищи

    Заключвам си както обикновено, нищо различно, абсолютно нормално заключване, после пробвам да отключа - нема никой. Отключвам с ключа, и онова почва да пищи. качвам се, паля и си тръгвам към вкъщи, с идеята да я спра с другото дистанционно. Обаче то пищи и светат аварийни светлини. Реших да махна някакъв бушон, спря да пищи. Стигнах до вкъщи, взех другото дистанционно, сложих пак бушона, и пак се разсветкаха аварийки, спрях ги, но ми направи впечатление че вече не пищи - нито при заключване, нито при задействане, не пищи. Измерих дистанционното - батерията - 11.79 волта, реших че е сдала багажа, сложих батерията от другото, понеже на форма ми е по-приятно това първото, пробвам от 7-я етаж да отключа, заключа - не става. Иначе батерията - 12.69 волта. Пробвах със слабата батерия и гадното дистанцонно - никви ядове. Значи дистанционното е сдало багажа! Обаче и сирената не пищи ! Дали е изгоряла? Алармата не знам каква е , на дистанционните пише Eaglemaster, а снимки на ръководството и има в другата тема, дето съм писал че заключва когато си реши, по свое усмотрение. Дали направо да не я фърля на боклука, и да си взема нова?

    #2
    Провери дали отива 12 В. на сирената, като задействаш алармата. Ако отиват, сменяй сирената, ако не отиват сменяй алармата, че ти побеля главата от нея ... май :D
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    Коментар


      #3
      в смисъл да я включа, да отвора вратите все едно трябва да пищи, и да меря? то влиза няква жица в тая сирена, ама не е набукса, поне на 1 поглед не ми се видя да има. Ако я вържа директно към акумулатора, дали ще запищи по същия начин? Ама май ще взема да я изтръгна и да не ми къса нервите повече, че откакто я имам, само ме дразни

      Коментар


        #4
        Пусни на сирената директно 12В , ама внимавай да не обърнеш +/- ,и първо я разкачи от централата на алармата.
        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

        Коментар

        Working...
        X