Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Никой ли не се пуска в ралита?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Никой ли не се пуска в ралита?

    Никой ли не се пуска в ралита/някакви/ ?

    #2
    Re: рали

    karal fiat написа:
    Никой ли не се пуска по ралита/някакви/ ?
    в какъв смисал ралита щото по магистралите ралита колкото искаш
    FIAT ili FERRARI se tam
    FIAT UNO 1.0 i.e fire 45 h/p
    FIAT BRAVO 1.6 16v 103 h/p
    FIAT BRAVO II 1.9 multijet 16v 150 h/p

    Коментар


      #3
      Re: рали

      marto_8 написа:
      karal fiat написа:
      Никой ли не се пуска по ралита/някакви/ ?
      в какъв смисал ралита щото по магистралите ралита колкото искаш
      примерно днес във варна

      Коментар


        #4
        ех да знаех щях да дойда да гледам
        FIAT ili FERRARI se tam
        FIAT UNO 1.0 i.e fire 45 h/p
        FIAT BRAVO 1.6 16v 103 h/p
        FIAT BRAVO II 1.9 multijet 16v 150 h/p

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            Re: рали

            karal fiat написа:
            marto_8 написа:
            karal fiat написа:
            Никой ли не се пуска по ралита/някакви/ ?
            в какъв смисал ралита щото по магистралите ралита колкото искаш
            примерно днес във варна
            То сега пак ще има някакво рали, аз дата пак не знам и.. Пак ще го изтърва. :D Ако някой има инфо да прошепне на ушенце.
            Fiat Stilo 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              Re: рали

              Аз пък искам да ми обясните точно какви са тези "ралита всякакви",щото аз знам само за една дисциплина Рали,всичко друго си има други имена
              Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

              Коментар


                #8
                Re: рали

                mainx написа:
                karal fiat написа:
                marto_8 написа:
                karal fiat написа:
                Никой ли не се пуска по ралита/някакви/ ?
                в какъв смисал ралита щото по магистралите ралита колкото искаш
                примерно днес във варна
                То сега пак ще има някакво рали, аз дата пак не знам и.. Пак ще го изтърва. :D Ако някой има инфо да прошепне на ушенце.
                начи утре ... тоест съботаще има писта горе там под стадион юри гагарин във Варнаи ще бъде тренировката май сутрентапак в неделя ще е акана състезаниетои е от 9-10 часа аз няма да мога да ида щото съм на изпит точнот огас 9 часа ... голям късметма ще се опитам за сбирката с бургазлиите да сам там но не обещавам аз познавам такива дето се пущат на такива ралита ... дори и снимки имам ама ме марзи да ги кача ..
                Fiat Brava 1.6 16V 2001

                Не на войната по пътищата !
                http://media.causes.com/ribbon/478500

                Коментар


                  #9
                  Father-a участва в истинските ралита (Хеброс, Траянови врата, Стари столици.....) Аз съм като механик засега. Иначе 20-22.06.08 ще се проведе рали Виктори (София). По-късно ще кача точно къде ще са отсечките. Прави ми впечатление, че няма кой знае какъв интерес към тези състезания и публиката на рали Хеброс просто отсъстваше. Дали няма достатъчно гласност или няма просто интерес не знам точно. Ще се радвам, ако някой има възможност да посети рали Виктори и да понаправи някоя и друга снимка.
                  Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
                  Настояща: VW Polo 1.1i '92

                  Коментар


                    #10
                    http://www.rallysofia.com/2008/bg/participants.phpТук където пише карти са дадени самите етапи кой след кой следва и къде ще са те точно. Има информация за сервизния парк, НИМ, и мястото на откриването на ралито и закрития парк, а именно НДК.
                    Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
                    Настояща: VW Polo 1.1i '92

                    Коментар


                      #11
                      Alex_kk написа:
                      Father-a участва в истинските ралита (Хеброс, Траянови врата, Стари столици.....) Аз съм като механик засега. Иначе 20-22.06.08 ще се проведе рали Виктори (София). По-късно ще кача точно къде ще са отсечките. Прави ми впечатление, че няма кой знае какъв интерес към тези състезания и публиката на рали Хеброс просто отсъстваше. Дали няма достатъчно гласност или няма просто интерес не знам точно. Ще се радвам, ако някой има възможност да посети рали Виктори и да понаправи някоя и друга снимка.
                      Колега,май само ти ми разбра въпроса Аз също съм голлям фен на дисциплините Рали,Планинско и Писта(или сега БШТА) ,но нямам възможност да ходя навсякъде.То тука от пишман рацери не може една сериозна тема да се пусне,докато не научат разликата между горните три наименования ще минат векове.С каква кола се сътстезавате,просто ми е любопитно :P Утре отивам във Варна да гледам кръга от БШТА ,понеже ще има много да гледат така това съкращение значи - Български Шампионат за Туристически Автомобили
                      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                      Коментар


                        #12
                        Абарт-а се представи достойно днес финишира втори някой снима ли ? ivanko_rs Ти нямаш ли намерение да се запишеш някаде ?
                        Fiat punto 1,1
                        Fiat bravo 1,6 16v
                        Fiat bravo 2,0 20v
                        Honda civic 1,5
                        BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

                        Коментар


                          #13
                          KrAs написа:
                          Абарт-а се представи достойно днес финишира втори някой снима ли ? ivanko_rs Ти нямаш ли намерение да се запишеш някаде ?
                          Втори стана, за достойнство нека не говорим. Имам една снимка преди състезанието, ще я пусна по-късно, наточена бе машинката, но явно клиото бе в друго измерение.Това е -
                          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                          Коментар


                            #14
                            Видяло се, че темата се разводни ама да питам какво стана с онова Палио ли какво беше чирвеното много върви взе ги с обиколка и накрая изчезна?
                            Fiat punto 1,1
                            Fiat bravo 1,6 16v
                            Fiat bravo 2,0 20v
                            Honda civic 1,5
                            BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

                            Коментар


                              #15
                              много слаба организация на цялото мероприятие некви стюарди от кол и въже ми пазят хората некви измислени кумисари бавят стартовете с по 20-30 минути, щото не се е наспал снощи, иначе имаше борба и интересни моменти в Варна.
                              FIAT RULZZZ Outlow'S

                              Коментар

                              Working...
                              X