Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Молба за предвиждания

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Молба за предвиждания

    Колеги, молбата ми е следната - приятелката ми работи в Рено и те имат фирмена игра ( на глобално ниво ) с предвиждания за Формула 1.Най-кофти моментът е, че предвижданията се правят за 3 кръга напред - т.е. сега се правят прогнози за следващите 3 състезания.След първите 3 резултатите ми не са окуражаващи - в момента сме на 3 хиляди и не знам си кое място от около 15 хиляди участници. ( Даже и от жените в офиса им съм на 2-ро място )Та молбата ми е да ми помогнете с вашите прогнози, тъкмо ще видим и ние тук доколко сме "специалисти"
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    #2
    Re: Молба за предвиждания

    Lane Staley написа:
    Та молбата ми е да ми помогнете с вашите прогнози, тъкмо ще видим и ние тук доколко сме "специалисти"
    А ти кажи каква ще е печалбата и как ще я делим после
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      какво трябва да се предвиди?полпозишън, най-бърза обиколка, победил и класиране до кое място?
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Печалбите са разни рекламни сувенири на Рено Ф1, и екскурзия в Париж, но за нея няма смисъл и да мечтая даже...Ще измислим как да ги делим, само да ги спечелим. Засега основно ме е яд, че съм толкова назад, не че няма логика де. Хамилтън не ме кефи и нарочно не го слагам първи Предвижданията са за подиума - първите трима.
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          #5
          Re: Молба за предвиждания

          Lane Staley написа:
          Колеги, молбата ми е следната - приятелката ми работи в Рено и те имат фирмена игра ( на глобално ниво ) с предвиждания за Формула 1.Най-кофти моментът е, че предвижданията се правят за 3 кръга напред - т.е. сега се правят прогнози за следващите 3 състезания.След първите 3 резултатите ми не са окуражаващи - в момента сме на 3хиляди и незнам си кое място от около 15 хиляди участници. ( Даже и от жените в офиса им съм на 2ро място )Та молбата ми е да ми помогнете с вашите прогнози, тъкмо ще видим и ние тук доколко сме "специалисти"
          :D Колега не се депресирай де. То да се чудиш що не можеш да познаеш резултата на Ф1 е все едно да се главоболиш, че не си ударил поне петица от тотото. Ми аз не съм чувал някой да е ударил джакпот от познати резултати във формулата Адски трудно е, излишно е да споменавам, че факторите са хиляди и адски разнопосочни и хаотични - от спукана гума, техническа повреда или дъжд до вероятността Ралф Шумахер да блъсне брат си на старта Лично аз гледам Ф1 от 1992г. и смятам, че що годе имам немалка обща култура за спорта, но всяка уважаваща себе си първокласничка може спокойно да ме бие на прогнозите. Помниш ли навремето 1998 в Белгия как Jordan спечелиха двойна победа. Сигурно няколкото нищо неразбиращи мацки, които са заложили за такова нещо са забогатели И все пак, ето моята прогноза:1. Испания: Ковалайнен - Райконен - Хамилтън, логиката е, че това е писта по-подходяща за Макларън2. Турция: Райконен - Кубица - Маса, досега Ферари винаги са били добри на тази писта, но...3. Монако: Райконен - Хамилтън - Ковалайнен, абсолютно непредвидимо, изпреварвания - само в бокса, всичко зависи от квалификацията и хубавото време (по-скоро на мен ми се иска Кими да спечели ама...)А иначе Рено е много добра фирма по принцип и приятелката ти да е жива и здрава, сигурно има хубава работа, но... почти е сигурно, че точно те няма да спечелят нито един подиум в следващите 3 старта Успех и дано съм помогнал
          She was only a whisky maker but he loved her still.

          Коментар


            #6
            Благодаря за прогнозата.Вярно е, че е като тото, аз също я следя от доста време и трудно улучвам. Но при мен проблемът е, че винаги давам това което ми се иска да стане, макар в 90% от случаите да знам, че няма как да стане. Пример - на последното световно заложих на Гана срещу Бразилия И то не заради коефицента.Е, все пак не съм стигнал до там, че да предвидя подиум за Култард, но ако стане... леле как ще се изкефя...А Рено... слабички, слабички. Макар да ми се струва, че в Нелсиню има хляб.
            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

            Коментар


              #7
              Три състезания напред е адски трудноНо за следващотоКими, Кубица, Маса
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар

              Working...
              X