Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Ксенон системи на БОШ!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Ксенон системи на БОШ!!!

    Продавам качествени Xenon i BiXenon системи на BOSCH!!! Ксеноните са внесени от Южна Кореа директно от завода на BOSCH. Произведени са за внос в Германия!! За момента има налични H1, H3 i H7 за Xenon системите и H4 (Hi/Low) BiXenon с магнитен плъзгач за дълги и къси светлини.Всичките комплекти са с цвят 6000К. Комплектите съдържат: -2 бр. баласта -2 бр. крушки -Всички необходими скоби за монтаж + винтове, шайби и гайки. -Комплект кабели -Книжка с подробно описание за монтаж. Цените са: Xenon (H1,H3,H7) 6000K- 220лв. BiXenon H4(Hi/Low) 6000K- 280лв. За повече информация и снимки моля посетете нашия саит: WWW.XENONHID-BG.COMЗа поръчки се обадете на 0886769133- Николай!!! Грешен разделМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    И ако искам и къси и дълги за х1 два комлекта ли ми трябват ?
    www.CarProfi-BG.com
    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
    Най-атрактивните цени в София!

    Коментар


      #3
      ей 20 А максимален ток на един баласт !!!тия ще избият рибата и пише на лепенката :Made in Germany къде отиваш ти ... може би една оферта и от мен:по заявка правя такива лепенки,може да пише по желание на клиентаOSRAMPHILIPSEAGLE..ПЕШОГОШОБАЙ ХОЙ ОТ ПЕКИНБАЙ КОР ОТ ШАНХАЙ-минимална бройка - 15 бр.цена за 1 бр. - 4,98 лв. с ДДС

      Коментар


        #4
        u_bo написа:
        ей 20 А максимален ток на един баласт !!!тия ще избият рибата и пише на лепенката :Made in Germany къде отиваш ти ... може би една оферта и от мен:по заявка правя такива лепенки,може да пише по желание на клиентаOSRAMPHILIPSEAGLE..ПЕШОГОШОБАЙ ХОЙ ОТ ПЕКИНБАЙ КОР ОТ ШАНХАЙ-минимална бройка - 15 бр.цена за 1 бр. - 4,98 лв. с ДДС
        Те затова китайците взеха да не слагат даже и табелки да спестят още малко от цената

        Коментар


          #5
          Това е измама.Ето ви същите боклуци, но с лепенки на Филипс
          Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

          Коментар


            #6
            msi написа:
            Това е измама.Ето ви същите боклуци, но с лепенки на Филипс
            е аз се опитах по-шеговито да го кажа.мисля че коректно е търговеца да напише:"Продавам китайски ксенони , брандирани с лепенки BOSCH"все пак по форумите са хора които са свикнали да търсят информация и да са информирани.тва ’правени в завода в корея’ и лепенки на които пише ’Made in Germany’...тези приказки са за в магазина , като дойде Пешо Гъзара с Гоуфа .Може и да са свестни тези ксенончета, но няма нужда да ни къпят толко будалайски.Остава и въпроса - след толко неверни твърдения -Колко може да се вярва че ксенончето е корейско а не китайско?аз мисля че вероятноста да е китайско е около 99% пък то знае ли човек - винаги има 1% вероятност точно това да е верно за stenliможе би не слагат лепенки за да може търговеца да си сложи сам каквото му е по сърце.не ми е проблем да им направя и лепенки с холограма - поне с 200 лв. ще им скочи цената на ксенончетата спирам да пиша щото много бизнес идеи почнаха да ми идват

            Коментар


              #7
              Ксеноните са внесени от Южна Кореа!!!! А относно за момчето което питаше за Х1 за Биксенон трябва да се купят 2 системи за крушки Х1 на стойност 220лв едната.Един приятел е с Фиат Брава и точно такова е неговото положение!!!За повече инфо и снимки посетете сайта: WWW.XENONHID-BG.COM

              Коментар


                #8
                kukushev1 написа:
                Ксеноните са внесени от Южна Кореа!!!! А относно за момчето което питаше за Х1 за Биксенон трябва да се купят 2 системи за крушки Х1 на стойност 220лв едната.Един приятел е с Фиат Брава и точно такова е неговото положение!!!
                А как стои въпросът със ’светкавицата’ на дълги, при условие, че и на тях има ксенони?
                _______
                146 JTD

                Коментар


                  #9
                  trustworthy написа:
                  kukushev1 написа:
                  Ксеноните са внесени от Южна Кореа!!!! А относно за момчето което питаше за Х1 за Биксенон трябва да се купят 2 системи за крушки Х1 на стойност 220лв едната.Един приятел е с Фиат Брава и точно такова е неговото положение!!!
                  А как стои въпросът със ’светкавицата’ на дълги, при условие, че и на тях има ксенони?
                  Еми "светкавицата" се стартира по същия начин както с халогените, само че при ксенона му трябва известно време да загрее за да свети силно и при присветване няма да свети толкова силно колкото, ако са пуснати дългите, но ще се виждат!!!

                  Коментар

                  Working...
                  X