Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth 08.2000 г. ПРОДАДЕН

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth 08.2000 г. ПРОДАДЕН

    Fiat Bravo 1.9 JTD AbarthДанни:Дата на производство - август 2000 г.Тип двигател - ДизеловМощност (к.с.) - 105 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - КупеЦвят - СивОсобености:2(3) ВратиABSAirbagЕл. ОгледалаЕл. СтъклаЕл. ФаровеЗастраховкаИмобилайзер - ключ с чипКлиматроникЛети джантиМеталикНов внос - първа регистрация в BG 13.03.2008г.Серво управлениеЦ. заключванеАлармаДопълнителна информация:Спортно окачване Bilshtein - сини пружини и жълти амортисьори. Спортни гърнета от колекторите POWERFUL - има и някакъв документ за тях. Джанти 15’ OZ Racing 7J с нови гуми 195/45. Сменени консумативи + нов интерколер. Колата е перфектна! Продавам я защото искам да си купя нещо по голямо (Alfa 156 може би).Цена: 6000 лв.тел.: 0888/291-612
    Прикачени файлове
    Fiat Coupe 1.8 16V

    #2
    Цената подлежи на коментар. Ако някой има интерес ще се разберем.
    Fiat Coupe 1.8 16V

    Коментар


      #3
      Re: Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth 08.2000 г.

      Пич колко гори реално!!! С белите циферблати ли е? Някви забележки?
      Fiat Marea 1.6 16v Bipower
      Citroen Saxo 1.6 VTS 90 k.c.
      Citroen Saxo 1.6 16v 118 k.c.

      Коментар


        #4
        Ти не я ли зе скоро тая кУла от Пламен ве? Има няма 2 месеца а? Или бъркам?

        Коментар


          #5
          Не съм я засичал точно, но грубо около 7. Има някои дребни забележки, но те естествено ще се приспаднат от цената на място.Колата е с първа регистрация на 13.03, така че я имам от няма и месец. Единствената причина да я продавам е че ми трябва по голяма,а в момента нямам възможност да си купя втора.Ето снимка на циферблатите:
          Прикачени файлове
          Fiat Coupe 1.8 16V

          Коментар


            #6
            Нова цена: 5500 лв.
            Fiat Coupe 1.8 16V

            Коментар


              #7
              Джантите и гумите да продаваш случайно поотделно?
              Lancia Lybra 2,4JTD '03
              Фиат Браво 1.9TD75 '97
              Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
              Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

              Коментар


                #8
                Засега не ги продавам, но кажи колко даваш и може да си помисля.
                Fiat Coupe 1.8 16V

                Коментар


                  #9
                  Колата съм я виждал защото пича ми е съсед. Невероятни са тези джанти, за асвалта е като залепена. Да правим бартер за моята брадва? Ще имаш 4 врати и по-голям разход ... и в Неделя пусни нещо яко за да се събуждам доволен от звука, който се носи ... ти с музиката ли я продаваш? За колите бартера е в кръга на шегата щото няма да се съгласиш, но за джантите и аз съм навит. Още повече, че имам оригинални от Браво, с които да я дадеш евентуално. Ще приказваме ако се видим преди да го продадеш.
                  Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                  Коментар


                    #10
                    Re: Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth 08.2000 г. нова цена

                    V_RIP написа:
                    Fiat Bravo 1.9 JTD AbarthДанни:Дата на производство - август 2000 г.Тип двигател - ДизеловМощност (к.с.) - 105 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - КупеЦвят - СивОсобености:2(3) ВратиABSAirbagЕл. ОгледалаЕл. СтъклаЕл. ФаровеЗастраховкаИмобилайзер - ключ с чипКлиматроникЛети джантиМеталикНов внос - първа регистрация в BG 13.03.2008г.Серво управлениеЦ. заключванеАлармаДопълнителна информация:Спортно окачване Bilshtein - сини пружини и жълти амортисьори. Спортни гърнета от колекторите POWERFUL - има и някакъв документ за тях. Джанти 15’ OZ Racing 7J с нови гуми 195/45. Сменени консумативи + нов интерколер. Колата е перфектна! Продавам я защото искам да си купя нещо по голямо (Alfa 156 може би).Цена: 6000 лв.тел.: 0888/291-612
                    Пич бартер навит ли си? Хах само питам несам решил още ама..имам мареа седан с заводски метанов инжекцион.Питам орентировачно несам решил!
                    Fiat Marea 1.6 16v Bipower
                    Citroen Saxo 1.6 VTS 90 k.c.
                    Citroen Saxo 1.6 16v 118 k.c.

                    Коментар


                      #11
                      Брат абе и аз искам да те попитам за бартер. Мойта кола пак Фиат Браво сом че е бензин и е 1.6 16v.Направил съм и некакав оптичен тунинг. Ако си заинтересован ще ти пратя и снимки и още информация:vankata_dupnica@abv.bgИнтересувам се от нея защото имам страшно много идеи за оптичен тунинг и съм решил да пробвам много неща върху много коли. Но винаги съм искал 1.9 jtd. Естествено и доплащане ще има ама......ако се заинтересуваш пиши
                      Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха ни!!!

                      Коментар


                        #12
                        Колата вече е продадена.
                        Fiat Coupe 1.8 16V

                        Коментар

                        Working...
                        X