Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Циганин с бял МB Е 200 се дърви....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Циганин с бял МB Е 200 се дърви....

    Снощи карам си аз, по ситняково, за към сточна гара, и на слизането въпросния мерцедес демонстративно ме изпреварва. На спускането за подлеза. На изкачването или се притесни за куки, или му се видя трудно, щото аз на 5-та го настигах много бързо. Онзи пък кара по линията дето разделя 2 ленти, а аз съм в дясната от двете, и вече тамън да го подмина, реших леко да присветна, да не би да направи нещо рязко надясно, и да стане мазало. И го подминах. Идва светофара и МB Е 200 спира леко отзад, в дясната лента спрямо мене, и първо оглежда кой и колко сме в колата, и после се изравнява с мен. Обръщам се, и гледам един средностатистически мангал, тип "Дупе", на цвят представляваше нещо средно м/у фин млечен шоколад своге, и карамел. И ръкомаха, със свити вежди, и нещо ми говори. Свалям стъклото и с повдигане на вежди, все едно го питам какво иска. И чувам "шшшшш, а’е пич, ти кфо ми светкаш неш’о тука, а?" И аз казвам "Караш м/у двете ленти, и за всеки случай ти присветнах за да не направиш рязка маневра и да ме удариш." Онзи каза: "ччшшшшш , а’е ти ли ш’ми ка’еш къ’е ’а си карам бе?" - "Абе - казвам аз, - карай си ако щеш и към малашевци, само че не си сам на пътя, нищо че караш мерцедес" - "шшшшшааааее ти неш’у мно’о па си утворен бе чшшшш аллоооуууу.." - "аа - викам - не съм, ама аре давай, че стана зелено" - "шшшшшш са’о внима’аай друг път..." - и отпраши с мръсна газ, да ми покаже колко много му върви МБ-а. А аз едвам тръгнах от смях, направо тоя беше такъв култов циганин, и в общи линии му говоря културно в рамките на добрия тон, а той си показва селянията и простотията... Кво да ги правиш такива, да се смееш ли, да плачеш ли ? Двамата спътници в колата казаха: абе я дай да ги настигнеме тия (бяха двама) и да ги счупиме от бой бе!, пък аз им казвам "е що трябва да се правим на по-големи смотаняци от тях, то се видя какви са..", и така си продължихме да си слушаме зи-рок и да си пътуваме по направление. На светофара на сточна гара Манго направи най-великата маневра за вечерта: мина на зиг-заг м/у 3 коли, и от средната лента зави надясно на червено. Мисля че наистина някой път ще се запъти към малашевци без да знае.

    #2
    Такива цигански номера вече за съжаление не ги правят само манговците...Днес отивам от Павлово към ТУ и карам по Вапцаров, гледам светофара на Софияленд става червен и спирам и след 3 секунди чувам яко квичене на спирачки зад мен, виждам една стара Астра, пускам спирачката, защото видях, че няма да спре и той ме подпря! Слизам бясна, викам му "Какво правиш бе!", поглеждам задната броня - цяла и здрава, теглих му една, извиках му да си смени зимните гуми и тръгнах. Като нямат пари да си сменят гумите да не карат! А не стига, че няма гуми и не може да спира, ами и се беше засилил добре! Скапаняк! За такива само и
    Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
    www.fiat-bg.org/forum

    Коментар


      #3
      правилно, не трябва да им се обръща вниманиено познавам двама-трима, които щяха да слязат на място и...... :D
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Абе мислих го и този вариант, ама после се замислих - на такива души не им трябва някакво количество за да се снабдят с оръжие например, и виж от нищо нещо, да вземе да ме застреля.... трай си там , и го остави да си тъне в собствената глупост....

        Коментар


          #5
          Мръсни мангали!Аз незнам от тъпотия как живеят тези хора...
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            #6
            Ем има и друг вариант ... аз съм така. На вратата в джоба има едно ножле към 25-30см. Като стане такава издънка само лекооо го показвам и проблеми не съм имал. Лошото е че някой път ше ми извадят някой патлак и тогава аз ше се наакам ...

            Коментар


              #7
              Blue написа:
              Такива цигански номера вече за съжаление не ги правят само манговците...
              Ужасно си права... преди около два - три месеца едно пишлеменце така ми се придърви, при ситуация, в която майка му(която караше автомобила) беше в нарушение и малкия слиза и вади една палчица, голяма колкото патката на средно развит петокласник и ме плаши..... изтърпях го само защото беше с майка си, а тя женицата се разплака и ми стана жал... обаче като ми каза, че ще извади "другото от жабката" и да "внимавам другия път" вече не издържах и такъв крак му набих в корема, че се гърчи 15 мин долу... майка му щеше да колабира, а няма да ви казвам какво задръстване предизвикахме. Принципно не съм привърженик на крайните мерки и избягвам до последно физическата намеса, но наистина има Топ Идиоти... и цигани, и българи... и всякакви.
              M-Benz E 250 TD 150hp
              M-Benz 200d 75 hp
              Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

              Коментар


                #8
                Абе колеги вие какво очаквате от мангал и то във мерцедес,оставете ги да си трошат главите,гадното е че се заяждат с невинни хора които просто си минават по пътя
                forza la FIAT
                http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                Коментар


                  #9
                  tyson написа:
                  Мръсни мангали!Аз незнам от тъпотия как живеят тези хора...
                  Ами те простите хора живеят май най-добре... Потребностите им са да се наядат и напият.. Всичко друго е екстра...

                  Коментар


                    #10
                    Sev написа:
                    правилно, не трябва да им се обръща вниманиено познавам двама-трима, които щяха да слязат на място и...... :D
                    И аз бих слязъл ,даже един път слизах и имаше един шамар и толкова ,гледаше ме като насран!Майка ми беше в колата ,а онзи ме псуваше на майка ,ама така лачено!И аз си слязох най-спокойно ,и той слезе!И се чу само пляааааас ,и пак си влезнах в колата ,а оня въобще не реагира!!!а беше много отворен на думи!
                    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                    Коментар


                      #11
                      Мерцедеса е циганска кола з/о всеки циганин може да си я купи, но това не значи че ще стане по-бял.
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        #12
                        ...точно за такива тъпанари кат тоя мангал...смятам да си взема пистолет за в колата...И като се изравни с мен... и почне да ми говори некви... само ще го насоча с/у него... и ше се накендза малумния глупак!
                        Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                        Коментар


                          #13
                          Абееее, заеби... Чакай да ти кажа една далавера. Има много готини имитации ( е малко по-скъпи от обикновен пистолет с капси ), които думкат доста силно и пак са с капси, но по-особени - приличат на малки куршумчета. Вземи си едно такова върши чудна работа, не си взимай истински, че туко-виж ти се отплесне пръстчето на някоя дупка и после ще го лежиш като за човек...
                          www.CarProfi-BG.com
                          Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                          Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                          Най-атрактивните цени в София!

                          Коментар


                            #14

                            Коментар


                              #15
                              Ако извадиш пистолет трябва да си готов да го използваш и да убиваш, иначе по- добре не го вади.Може и да е мангал, но според законите той си има права и за непредумишлено ще ти датат от 5г. условно до 3 ефективна- според мен не си струва, да не говорим за психическите разтройства, ако си по- чувствителен, но мисля че оръжието се вади за убиване и ако няма начин се използва, но все пак да е крайна мярка на пряка заплаха към теб с оръжие, защото в останалите случаи ще го лежиш като за човек и в панделата ще ти направят задника на решето неговите братчеди...
                              Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                              Коментар

                              Working...
                              X