Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам скутер 50cc

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам скутер 50cc

    Търся някое от тия скутерчета: Peugeot Speedfight 2, Aprilia SR или Yamaha Aerox.Ако имате за продажба - пишете. Но само от София.
    Bravo 1.6 16v

    #2
    Не искам да ти се мешам но от 2002 се занимавам с продажба на скутери по тъп скутер от Пежо Спийдфайт не съм имал. Купувах си 2005 чисто нов SPEEDFIGHT2 WRC307 с автографи на Грьолхолм и т.н. е нема по голем боклук.Априля и Ямаха са 3 етажа нагоре от Пежото!!!Имам в момента само два. Има обяви!
    FIAT TIPO 1.4ie

    Коментар


      #3
      Предполагам, че в момента имаш Рали-то и тоя китайския. Ако ти изпадне някой от тия дето съм изброил - пиши.А иначе знам, че Априлия-та и Ямаха-та са къде къде по-напред, но честно казано моторетката не ми трябва нито за тунинг, нито ме интересува дали ще вдига 80, 90 или 100 км., така, че и Пежо-то ме устройва.
      Bravo 1.6 16v

      Коментар


        #4
        Няма проблем ако изпадне нещо ще ти пиша!За Пежото не му само проблема че едвам вдига 45км/ч ами и много се троши.Иначе може би ще имам Спийдфайт2 но 100куб. незнам дали те интересува???
        FIAT TIPO 1.4ie

        Коментар


          #5
          Колега не си взимай Peugeot Speedfight голям кошник е това моторче аз с Honda Takt го минавах като спрял а и както каза колегат много се чупят мойта Honda е продадох без нощо да се счупи а това пежо беше на всеки 5 месец в бокса.Това са моите скромни наблюдения върху този мотор на Peugeot.Надявам се да съм ти бил от полза.
          Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

          Коментар


            #6
            Мерси.p.s. Само 50 сс. ме интересува
            Bravo 1.6 16v

            Коментар


              #7
              Bravo 1.6 16v

              Коментар

              Working...
              X