Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Офф от Рено Клио - Енерджи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Офф от Рено Клио - Енерджи

    Хайде колеги , правя и коментар по цената , за жени преференциални цени по случай 8-ми март Very Happy
    .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

    #2
    .... :D
    Прикачени файлове
    .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

    Коментар


      #3
      0-та на мастер километража, защо така леко се е върнала назад ? или си карал 1-2 пресечки на задна Yellow_Flash_Colorz_PDT_05

      Коментар


        #4
        Не знам за нулата , така си беше и в Италия. На вратата , на лепенката за обслужване пишеше 093660 км. А пък за каране, тя няма номера, а ченгетата са много алчни
        .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

        Коментар


          #5
          аЛчни са - 1 път му давам 5 лв. и той вика: - подиграваш ли се с мене.

          Коментар


            #6
            Disturbed написа:
            аЛчни са - 1 път му давам 5 лв. и той вика: - подиграваш ли се с мене.
            Алчни свиние ами....имах пари в мене, ама викам нема да ги храним тея и нали в документите 10 лева и тоя вика тва ли е викам толко имам тоя вика е ти много имаш....хахах шока беше пълен искаха да ми вземат книжката....ама предпочетоха "Десетката"Малко не по темата ма не се сдържах... :D Иначе рендето на една новоизлюпена шофьорка и пасва като песница на нос :D :D
            ...

            Коментар


              #7
              Абе Ванка я кажи тая лампа за какво е кат реното не е дизел ,че тука се чудим.
              Прикачени файлове
              кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

              Коментар


                #8
                Ами не знам брат, подгрява нещо, ама какво точно Не се бях и заглеждал много по документите и едва вчера разбрах, че е било и 16 клапана. Ами ще му видя сервизната документация и в книжката и обещавам веднага да кажа :D
                .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

                Коментар


                  #9
                  Хахаха подгравя... задкормилното устройство.. и после.. къррррр и пали .. и-и-и гаааз... И модераторите да пометат темата, че се е напрашила

                  Коментар


                    #10
                    Колега въздържай се от подобни забележки моля! Ако нямаш какво да кажеш то по не не го прави тук (имам предвид измислени забележки от тоя сорт)! И още нещо както и сам виждаш казал съм че не знам какво се подгрява, но е факт че когато дам на контакт светва и след известно време изгасва. А относно паленето не пали така, така може би пали някое Тико
                    .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

                    Коментар

                    Working...
                    X