Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto 1.6 - 90 h.p vs. Golf III - 115 h.p. - РЕЗУЛТАТА!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Punto 1.6 - 90 h.p vs. Golf III - 115 h.p. - РЕЗУЛТАТА!!!

    Един приятел с малкия GTI на Голф 115 к.с. много ме кара да се дръпнем, та за това пускам темата. Знам, че по цифри нямам шанс - 11.4 с/у 10.1, ама въпроса ми е с много ли ще падна и голям ли ще е срама :D Щото, ако е с малко, ще застана на чертата, пък да става каквото ще
    Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

    #2
    Ми ти нищо не губиш няма срам тука Срам само за него може да има тъй като е доста по силен Истината обаче е че 90% от ГТИ-ките в България са големи издухалци Рядско се попада на читава.Не му мисли пускай се и пиши какво е станало !
    VTS 16V

    Коментар


      #3
      !

      А така колега, нямаш време да се обадиш за по бира ама имаш време за гонка Човече все пак това е голф. И да паднеш няма како да се ядосваш той е с 25 коня повече. Единствено срам може да изпита той ако го биеш. Айде натрий му носа. Пък ако те бие се обади да докарам бравото да види как се пада от 103 коня Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
      EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
      Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
      ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
      Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

      Коментар


        #4
        Няма значение колко коня е колата, а какво е магарето зад волана

        Коментар


          #5
          Re: !

          Fiat_Alfa_Fen написа:
          А така колега, нямаш време да се обадиш за по бира ама имаш време за гонка Човече все пак това е голф. И да паднеш няма како да се ядосваш той е с 25 коня повече. Единствено срам може да изпита той ако го биеш. Айде натрий му носа. Пък ако те бие се обади да докарам бравото да види как се пада от 103 коня Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
          Sorry, ама наистина напоследък съм луднал. А гонката още не е проведена. Момчето е колега на жена ми и се виждаме там. Ама ще ти се обадя да дойдеш за подкрепа :D :D :D
          Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

          Коментар


            #6
            падащ - до 100 коня пунтото е добре, ама после падаме. С джета 115 коня съм се пускал - падам, вектра 115 - пак падам - до 3-та съм с малко отпред или равни и после ме дърпат...
            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

            Коментар


              #7
              Абе колега пусни се няма срам ти си с камара коне назад, оня трябва да се засрами, че иска да се пусне с теб то с по-голям не смее, защото голфовите коне са много куци, а пък ако успееш да го накажеш тогава ще бъде много интересно, оня ще трябва да се замисли за смяна на колата и изобщо всички голфаджий няма да е зле да се замислят за такава маневра.
              forza la FIAT
              http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

              Коментар


                #8
                Re: !

                abarth77 написа:
                Fiat_Alfa_Fen написа:
                А така колега, нямаш време да се обадиш за по бира ама имаш време за гонка Човече все пак това е голф. И да паднеш няма како да се ядосваш той е с 25 коня повече. Единствено срам може да изпита той ако го биеш. Айде натрий му носа. Пък ако те бие се обади да докарам бравото да види как се пада от 103 коня Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
                Sorry, ама наистина напоследък съм луднал. А гонката още не е проведена. Момчето е колега на жена ми и се виждаме там. Ама ще ти се обадя да дойдеш за подкрепа :D :D :D
                Споко бе колега, за бира има много време лятото сега започва. А гонката наистина може да ми звъннеш!Знаеш ли коя е най-любимата гледка на голфовете? Когато НЕ гледат нечия задница, понеже им се случва рядко да са отпред:D Вчера на пътя за добрич покрай аксаково имаше брутална гонка. Един пич с Голф с некви спойлери ми се набра, и по баира 140-150 ама пуснах газта да ме изпревари за да не се убие някаде. Знаеш че попринцип не съм такъв Но на голфове много се връзвам.
                EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                Коментар


                  #9
                  !

                  bravosx 1,6 16v написа:
                  Абе колега пусни се няма срам ти си с камара коне назад, оня трябва да се засрами, че иска да се пусне с теб то с по-голям не смее, защото голфовите коне са много куци, а пък ако успееш да го накажеш тогава ще бъде много интересно, оня ще трябва да се замисли за смяна на колата и изобщо всички голфаджий няма да е зле да се замислят за такава маневра.
                  Именно колега, Голфа е най-надценената кола. А фиата най-подценената. То верно има евтина подръжка ама за сметка на какво? Ако си купиш една лада и я дадеш да я пошлайфат малко върви точно колкото 115коня голф. Даже и малко повече. Има 3-примера в аксаково. С моето браво първите месеци само голфари ми се пускаха щото нали се води 103коня и дай ся да водим колко върви тоя ФИАТ. Обаче с тея екстрички направо ги оставах на по 2коли зад мене. Даже не се връщаха после да се поздравим ами заминаваха.
                  EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                  Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                  ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                  Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                  Коментар


                    #10
                    Кво стана колега нарита ли голфаджията
                    forza la FIAT
                    http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                    Коментар


                      #11
                      Споко, гонката се очертава в събота или неделя. Тогава се събираме повечко хора. Добре е да има публика :D :D :D , че току виж станала изненада
                      Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

                      Коментар


                        #12
                        abarth77 написа:
                        Споко, гонката се очертава в събота или неделя. Тогава се събираме повечко хора. Добре е да има публика :D :D :D , че току виж станала изненада
                        Успех колега , от сърце ти пожелавам да го накажеш
                        forza la FIAT
                        http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                        Коментар


                          #13
                          Благодаря на всички за подкрепата. Ще се постарая да не ви разочаровам много :D
                          Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

                          Коментар


                            #14
                            Нали знаеш че голфа е каруца и не се самнявам в победата на италианеца
                            BRAVO-HGT PUNTO-1.2 16V SPORTING

                            Коментар


                              #15
                              !

                              Гриша, айде че собственика на старото ми браво не издържа. Надъхах го и сега като види голф, почва да лае
                              EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                              Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                              ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                              Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X