Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам проблем с двигателя Фиат купе (Уж решен за сега)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имам проблем с двигателя Фиат купе (Уж решен за сега)

    като запаля светва индикацията на инжекциона и на еърбега!! колата няма вътак никакав!! моля помогнете!!! Преди запалване не отчита грешки, само като запаля и не може да даржи оборотите първите 10-на секунди. Имам чувството, че колата тюфка на 3 гърла.
    Powered by Emzo

    #2
    Знам, че е банален отговора в такава ситуация, но най-добре да я закараш на диагностика, иначе само можем да гадаем. А после, като ти кажат за проблема може да го коментираме
    COUPE 1.8 16V
    Volvo XC90 T6

    Коментар


      #3
      NPD написа:
      Знам, че е банален отговора в такава ситуация, но най-добре да я закараш на диагностика, иначе само можем да гадаем. А после, като ти кажат за проблема може да го коментираме
      проблема е запушен катализарор и за това ми дава грешка в ламбдата и в детонационен дадчик
      Powered by Emzo

      Коментар


        #4
        Радвам се че все пак лесно си си разрешил проблема.А как го установи все пак?
        COUPE 1.8 16V
        Volvo XC90 T6

        Коментар


          #5
          И аз се радвам за късмета ти. Наистина ще ни е от полза да разберем как го разреши. Моята още е на трупчета, какво ли не проверявах ... и нищо.

          Коментар


            #6
            NPD написа:
            Радвам се че все пак лесно си си разрешил проблема.А как го установи все пак?
            Ами закачихме тестера и отчете грешка в ламдата и в детонационен дадчик. После монтьора застана отзаде и ме накара да задаржа на около 3000 об. Колата започна да препуква на тия обороти. После момчето ми каза те когаро е запушен катализатора ламбдата отчита повишаване на температурата на газовете вследствие на запушването. Като не може да изхвърли газовете правилно не може и да работи нормално. Оставих му я и да види защо с инжекциона светна и еарбега!! Само това остана необяснимо поневе тои не се оправлява от БКП а е с отделен (Внимавайте какво гориво наливате!!!!) Преди проблема си налях много некачествено гориво и сега си патя от това.
            Powered by Emzo

            Коментар

            Working...
            X