Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Махнали ли сте си катализаторите?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Махнали ли сте си катализаторите?

    Препоръчват ми да го махна,след като вече е регистрирана с такъв.Мощността се вдигала,падал разхода...а бе двигателят се отпушвал.....Какво е вашето мнение?Да го изтърбуша ли и така да стане още едно гърне или да го запазя и да сложа мека връзка/тръба на мястото му?Има ли лесен начин да се разбере дали е затлачен вече,колко му дават по книга?
    Fiat Tipo 1.6i.e,159A3.046

    #2
    само не слагай труба вземи дай 50-тина ллева и сложи едно нормално резонаторно гурне, с тръба звука ще стане просто непоносим

    Коментар


      #3
      Аз моя не съм го махал ама се чудя дали е запушен ?Малко хора по сервизите могат да кажат това със сигурност(говоря от опит)
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        На мойто типо катализатора плаче за смяна ,много е зле.А ми казаха някакви страшни цифри.Струвал 1 000 лв
        FIAT TIPO 1,6

        Коментар


          #5
          Колеги ,възможно ли е от запушен катализатор да гори масло??Ако е възможно ,по каква причина изгара маслото
          FIAT TIPO 1,6

          Коментар


            #6
            TORINO_MOTOR написа:
            Колеги ,възможно ли е от запушен катализатор да гори масло??Ако е възможно ,по каква причина изгара маслото
            възможно е от запушен катализаотр да ти изгори ламбда сондата... защото се загрява прекалено

            Коментар


              #7
              Каква сонда аз съм с карборатор.Май нямам такова чудо
              FIAT TIPO 1,6

              Коментар


                #8
                TORINO_MOTOR написа:
                Каква сонда аз съм с карборатор.Май нямам такова чудо
                И аз нивга не съм имал И сонди нямам... Да е жив и здрав карбуратора, и плочката с изпарителя ...

                Коментар


                  #9
                  Днеска ми свърши газта,и карах на бензин,разликата е убииствена.Хвана ме яд ,че набутах тоя варел в багажника .
                  FIAT TIPO 1,6

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11
                      Да ако си от скоро с газ,я покараи година две,на газ пълна трагедия а на всичко от горе разбъзиква и бензина .Типото с 4 човека и 2 сака,на права отсечка ми се налага да му вклучвам 3 ,малко да набере и аиде 4.МЪКААААААА .Никога повече газ
                      FIAT TIPO 1,6

                      Коментар


                        #12

                        Коментар


                          #13
                          TORINO_MOTOR написа:
                          Колеги ,възможно ли е от запушен катализатор да гори масло??Ако е възможно ,по каква причина изгара маслото
                          И аз да се разпиша.На нашата Темпра аспуха е бял.......та чернотия нямя :D А пък масло гори още по-малко.
                          Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

                          КУПУВАМ: Теглич за Темпра
                          КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
                          КУПУВАМ: Спортен волан

                          http://www.tempra-clube.hit.bg
                          http://www.tempras.myfreebb.com

                          Коментар


                            #14
                            А пита ли баща си дали е махнат катализатора или не.
                            Фиат Панда 1.2 2006година
                            Синджира си идва ,а козата я няма...

                            Коментар


                              #15
                              Не си махайте катализаторите.! Ако имате ще платите 50% по ниска еко такса.
                              FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

                              Коментар

                              Working...
                              X