Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 2.0 20V HGT, 3000лв!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 2.0 20V HGT, 3000лв!

    средата на 96 год., 250 000 км реални2(3) Врати ABS - проблем2 Airbags Аларма Ел. Огледала Ел. Стъкла Застраховка 2 Имобилайзера Климатик Ксенонови фарове - 8000КЛети джанти - 15" оригиналните на HGTМеталик - Светло синСерво управление Стерео уредба - MP3 Pioneer DEH-5700MPХалогенни фарове Центр. заключване Сменени всичките 3 ремъка + ролки, филтри, нов акумулатор Exide Excell, масло Selenia Racing 10W60, напълно обслужено цена: 4500 лв. тел.: 0887224139 - Веско.
    Прикачени файлове
    Bravo(TM) HGT

    #2
    още снимки
    Прикачени файлове
    Bravo(TM) HGT

    Коментар


      #3
      4200 лв
      Bravo(TM) HGT

      Коментар


        #4
        4000 лвСПЕШНО!
        Bravo(TM) HGT

        Коментар


          #5
          VeSSkO написа:
          имаш ЛС
          FIAT Bravo Club Plovdiv
          Con Asistencia di Veloce

          Коментар


            #6
            Ето и малко пресни снимки от Великден!
            Прикачени файлове
            Bravo(TM) HGT

            Коментар


              #7
              Вече с бонус - платен данък за 2008г. !!! Притежателите на такова браво би трябвало да ме разберат за каква сума говорим
              Bravo(TM) HGT

              Коментар


                #8
                Съжалявам но ще се намеся! Платения данък Не означава че купувачът няма да плаща за 2008 Просто ще плати само за месеците в които притежава колата, а ти ще си върнеш част от парите след като я продадеш, в края на годината. И аз като я регистрирах, платих данък за 5 месеца на място, включително месеца на придобиване. Платения данък единствено ти гарантира че няма да имаш спънки при нотариуса, защото се изисква платен данък за да я продадеш.

                Коментар


                  #9
                  кви са тия филми, данъци.
                  Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                  Коментар


                    #10
                    малко офф:пича с жълтия бравок има като моя номер :D
                    F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

                    Коментар


                      #11
                      ogi28b написа:
                      Съжалявам но ще се намеся! Платения данък Не означава че купувачът няма да плаща за 2008 Просто ще плати само за месеците в които притежава колата, а ти ще си върнеш част от парите след като я продадеш, в края на годината. И аз като я регистрирах, платих данък за 5 месеца на място, включително месеца на придобиване. Платения данък единствено ти гарантира че няма да имаш спънки при нотариуса, защото се изисква платен данък за да я продадеш.
                      Аха, мерси за пояснението. Значи не съм се набутал, че съм го платил целия до края на годината
                      Bravo(TM) HGT

                      Коментар


                        #12
                        Цената се коментира при интерес.
                        Bravo(TM) HGT

                        Коментар


                          #13
                          3700 лв
                          Bravo(TM) HGT

                          Коментар


                            #14
                            Не знам защо няма интерес към HGT, няколко човека в форума ги продават за без пари и никой не ги купува. Също така и не знам защо почти всеки който си купи HGT го продава след няколко месеца
                            Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                            Коментар


                              #15
                              Аз ще ти кажа....заради разхода предполагам

                              Коментар

                              Working...
                              X