Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с електрониката след падане на акумулатор!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с електрониката след падане на акумулатор!

    Здравейте.Става въпрос за една Brava SX 1,4 1996г.Един приятел си я е купил в Германия и там са се случили всичките несгоди.След като паднал акумулатора на таблото светнал ключа и колата не искала да запали. Дошли от тамошния сервиз на Фиат и му казали, че трябва да се смени цялата електроника и това струвало 2500 евро.Та въпросът ми е: има ли някакъв по-малко болезнен начин за оправяне на проблема тук в България, за да си я докара с автовоз, или е по-добре да я бутне в Дунава и да си купи нова?Всякакви предложения ще бъдат адмирирани SmileПредварително благодаря!P.S. Sorry, че поуствам една и съща тема на 2 различни места, но ми се стори, че е актуална и за двете.

    #2
    Колега провери темата най от горе. :D

    Коментар


      #3
      здр.колега

      караи си фиат4ето тук ще ти го оправят като премахнат фиат кода или успеят да ти отстранят проблема аз също имах големи неприятности с кода тази зима не ми разспознаваше клю4а и големи ядове докато не отстранихме кода и сега си свиркам тези неприятности при 1.4 се полу4ават защото антената и имото на пове4ето са магнет марели а екуто е бош и доста 4есто след по дълга експлоатация стават несъответствия а и може др. при4ина премахването ми струва6е 120лв. и стана за около 1h. ако мога да ти бъда полезен с нещо пиши ми на л.с Колеги помагайте направо се побърквам!! проблемът е решен-това беше моята тема малко по долу ще янамериш ако искаш я про4ети
      Kара Bravok 1.4 12V 97g.SX и Punto Mk2 1.9 jtd 00g.JTD ELX

      Коментар


        #4
        Аз ще ти кажа при мен какво се случи...Отвори кутията с бушоните, която е в двигателното и ги извади. Изчакай малко и ги върни обратно. Постави ключа, подай на контакт и върни ключа на изключено. След това подай пак на контакт и кодът ще изчезне ! Надявам се при теб да стане, за да не даваш като мен 50 лева за разхождане само...В никакъв случай не сменяйте електрониката, само ще ви излъжат, набутат и ще си напълнят гушите...
        www.CarProfi-BG.com
        Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
        Зареждане и ремонт на автоклиматици.
        Най-атрактивните цени в София!

        Коментар

        Working...
        X