Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предни спирачни апарати

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предни спирачни апарати

    Митко, а да те питам - старите изхвърли ли?Ако не - имам интерес към един от тях. По-точно ми трябва (поне един) водач. Аз съм с типо 1.4, ама се надявам поне водача да става, а?
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    #2
    водача се продава нов!
    2004 Audi A6 4F
    2002 Lancia Y

    Коментар


      #3
      KPEMATOP написа:
      водача се продава нов!
      ...и струва 6-7 лв.

      Коментар


        #4
        За сп. апарати ...........

        Mitko написа:
        vesko написа:
        Митко, а да те питам - старите изхвърли ли?Ако не - имам интерес към един от тях. По-точно ми трябва (поне един) водач. Аз съм с типо 1.4, ама се надявам поне водача да става, а?
        Не съм защото още нямам алтернатива.
        Алтернативата е нови водачи+манщони за тях + ремонт.втулки за самият апарат( стругарски услуги) !!!!

        Коментар


          #5
          Mitko от Lancia Delta I 1,9TD мисля че ще ти станат. Ще помисля за цена и ще ти кажа!
          Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

          Коментар


            #6
            Водачи?

            Къде се продават нови водачи

            Коментар


              #7
              Re: Водачи?

              JONY написа:
              Къде се продават нови водачи
              За София мога да ти кажа, но в Бургас не знам

              Коментар


                #8
                ?//

                Кажи ми откъде - ама така че да мога да обясня на моя човек в София и той да може да го намери

                Коментар


                  #9
                  Re: ?//

                  JONY написа:
                  Кажи ми откъде - ама така че да мога да обясня на моя човек в София и той да може да го намери
                  На ул Цар Симеон No 232 (мисля, че беше). Това се намира между Опълченска и канала, като тръгнеш от Опълченска от дясната страна. Има едно магазинче с бяла дограма(ПВЦ) на него си пише FIAT и т.н. Продавача е един момък с дълга коса, носи я на опашка. Доста е в час човека.

                  Коментар


                    #10
                    /

                    Благодаря

                    Коментар

                    Working...
                    X