Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Uno 1.3i.e. Turbo НА ЧАСТИ!!!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Uno 1.3i.e. Turbo НА ЧАСТИ!!!

    Както казах ако няма интерес за автомобила цял ще бъде разпродаден на частиКолата е Уно МК1 1987 година. Цяла е всичко си е по нея и е в движение с изрядни докоменти.Части, всичко от нея се продава.Скоростна кутия -ПРОДАДЕНА!Двигател -300лвинсталация -150лв2бр. компютри -по 100лв на бр.инжекция -100лвводен радиатор -50лвмаслен радиатор -30лвинтеркулер -60лв2.бр Турбо IHI -по 200лв на бр.Стартер -50лвВодна помпа -20лвДебитомер -100лв-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-Врати обурудвани (машинка за ел. стъкло:стъкло;машинка за централно) -50лв на бройка.Преден капак (с леки забележки) -40лв Заден капак пластмасов с спойлерче обурудан (задна чистачка) -60лвОгелдала ляво и дясно -10лв бройкатаПредна броня с халогени -70лвЗадна броня -30лв2.бр Фарове -ПРОДАДЕНИ2.бр Стопове -ПРОДАДЕНИПредна маска -ПРОДАДЕНА2.бр Задни отварящи се прозорци -40ЛВ КОМПЛЕКТПредно стълко -50лв Шибедах -50лв2.броя предни калници -ПРОДАДЕНИ.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-..-.-.-.-.-.-.-.-.-..- Има и предни задни дискови апарати ,преден заден мост,амортисиори и пружини,табло,седалки предни задна,червено киче,....и още квото не съм го споменал го има по колата.За чарковете звънкайте или пишете.За сериозни купувачи които не ми губят времето ще има и някакви отстъпки от цените. Телефон за връзка: 0885419251 ДилянSkype: rokfort_bg
    FIAT Uno turbo i.e.
    С бензин в кръвта!

    #2
    Е почнали да го разпарчетяваш.
    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

    Коментар


      #3
      засега си е цяла просто са ми оставили капаро за частите който са писани Продадени, не е късно ако някой я иска цяла да идва и да я взема...
      FIAT Uno turbo i.e.
      С бензин в кръвта!

      Коментар


        #4
        колега, един познат си търси стартов компютър или нещо такова имаш ли и колко пари му търсиш.

        Коментар


          #5
          компютрите са два, единия е за бош жетроника, а другото е запалване на марели дигиплекс
          2004 Audi A6 4F
          2002 Lancia Y

          Коментар


            #6
            Трябва ми задния мост! Ако има пиши!Ще ти пише... Потребителя не е влизал от една година във форума, а темата е на 5 години. КЛЮЧ.Модераторски екип на fiat-bg.org

            Коментар

            Working...
            X