Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Типо 1.4 моно на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Типо 1.4 моно на части

    Значи, става въпрос за колата от подписа. Цвета е бордо.Ударена е отпред в ляво. Продава се на части, цените ще са народни и ще подлежат на договаряне.Проблема е, че колата се намира в Бургас, а аз ще ходя нататък в края на месеца.Идеята ми е да събера някакъв набор от поръчки и да разглобя съответните части и да помогна на колеги, които имат нужда от това онова. Остатъка заминава за скраб.Двигателя е на 8К км. след основен ремонт, но ако някой го иска, ще трябва да се разходи до Бургас, няма как да го пратя по куриер. Колата си има всичко, освен нещата около предния ляв калник, където е удара и всичко е потрошено.Ако някой се интересува от нещо, да пита тук или на лично.Искам да помогна на възможно повече хора, защото ми е тъжно да изхвърля на боклука цяла кола, но и не смятам да я държа на тротоара до безкрайност.А, има и газова с 35 л. бутилка на 4 години и с преглед до около 10.05.08г, не си спомням точната дата.
    Shit happens, sometimes...
    Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
    Marea 1.8 HLX - червена като аватара

    #2
    Колко ще искаш за цялата моно глава с ТПС-а.
    Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

    Коментар


      #3
      Колко ще искаш за цялата моно глава с ТПС-а.
      Ми, ако знаех какво точно е това, щяхме да измислим и ценаИмам един "карбуратор" (еквивалента му за моното) на двигатела и още един работещ резервен, но не знам дали питаш за това
      Shit happens, sometimes...
      Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
      Marea 1.8 HLX - червена като аватара

      Коментар


        #4
        точно това е,за което пита колегата.и ако имаш наистина втора -искам я.само кажи какви пари

        Коментар


          #5
          Ми, по 30 лв. бройката ми се струва добре.
          Shit happens, sometimes...
          Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
          Marea 1.8 HLX - червена като аватара

          Коментар


            #6
            здрасти драсни цена на газовата: бутилка, ключе, клапан и изпарител, а ако има и разни емулатори и тем подобни. още една цена и без бутилката, защото може да се окаже, че ще се праща с куриер и бутилкта ще стане знатна мерси
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              Интересува ме диджиплекса! Моля за модела и номера, ако е възможно! Търся Digiplex 2 monojetronic!
              Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

              Коментар


                #8
                На мен ми трябва ресисторният блок за управление на скоростите на парното. Ако бачкат всички скорости го искам.Кажи ценичка
                Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                BMW X3 3.0D Aut

                Коментар


                  #9
                  Диджиплекса мисля, че е точно този модел, но все пак трябва да се провери. На парното работеха всички скорости, но въпросния блок не го знам къде се намира, ще поразгледам в книжката, за да се ориентирам и да не говоря наизуст.За газовата вече изявиха желание за целия комплект, така че тя отпада от обявата. Е, ако човека не я вземе, се връща.
                  Shit happens, sometimes...
                  Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
                  Marea 1.8 HLX - червена като аватара

                  Коментар


                    #10
                    ако са ти здрави и задните калници само кажи къде да се срещнем да ти дам кинти за тях ,и за моноинжекцията.и колко пари искаш за калниците?

                    Коментар


                      #11
                      Задните калници са ок, нямат ръжда или подбито, евентуално дребни дефекти по боята, но това е 16 годишна кола все пак. Бих ги дал по 15 лв. парчето, общо 30, но нямам идея как се сваля калник. Мисълта ми е, да не ги прецакам при свалянето.Ако успея, имаш ги.Пари, след като дойдат частите на седми май
                      Shit happens, sometimes...
                      Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
                      Marea 1.8 HLX - червена като аватара

                      Коментар


                        #12
                        калниците са закрепени с болтове ,два се виждат още като отвориш задната врата.има и зад стоповете. чакам 7 май :D

                        Коментар


                          #13
                          gendo написа:
                          ако са ти здрави и задните калници само кажи къде да се срещнем да ти дам кинти за тях ,и за моноинжекцията.и колко пари искаш за калниците?
                          Колега моното го заплюх пръв.
                          Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

                          Коментар


                            #14
                            заплюл си едното а другото е за мееееен.прочете ли че са две инжекциите :D

                            Коментар


                              #15
                              Аха, инжекциите са два, и двата са със стъпкови моторчета, просто едната я смених заради калпави майстори, но нещата не се подобриха, така че смятам, че и първата си е ОК. Ако на някого дам (продам) част, която не работи, връщам парите без да си взимам частта. Вас двамата с инжекционите ви записах в тефтера за заявки, така че, ваши са, не се карайте, но ще можете да ги получите след седми май. Това се отнася и за всички други части - ако не работи, връщам парите. Не се отнася за случаи на неправилна експлоатация или неправилно монтиране - примерно, аз знам, че предните чистачки работят, защото когато пътувах за Бургас валеше сняг и ги ползвах. Ползвах ги и в момента, кагато ме удариха, така че ако на някого не му проработят, явно проблема е в неговия телевизор. Знам, че това изявление ще изгони доста купувачи, но моята идея е да помогна на колеги с типо/темпра. Аз основните пари си ги взех от застраховката, продажбата на части е основно с цел да помогна на колегите, те и цените са такива.Знам, че типовците вече не са на мода, но ако някой има нужда от нещо, смело да пита, цените определено са много народни, а и ако никой не вземе дадена част, същата отива за вторични суровини. След края на тая тема около 27-ми, този месец, всичко, за което не е заявен интерес отива на боклука с изключение на мотора - за него цената е 250 лв. (аз дадох над 600 за основен ремонт) и 100 кинта за скоростите, тия неща ще се запазят след критичната дата, но за тях, решението е ходене до Бургас, аз не се наемам да ги транспортирам. Същото се отнася и до салона - в отлично сэстояние е, но няма как да се транспортира, така че е в наличност в гр. Бургас, к-с "Меден рудник"
                              Shit happens, sometimes...
                              Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
                              Marea 1.8 HLX - червена като аватара

                              Коментар

                              Working...
                              X