Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нужда от съвет ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нужда от съвет ...

    Уважаеми форумисти, Нужен ми е съвет. Благодаря ви предварително. От известно време заподозрях гаджето ми, че кръшка. Както обикновено. Ако вдигна аз телефона - затварят. Взе често да се среща с "приятелки", а като я питам с кои е била, казва, че не ги познавам. Взех да гледам през прозореца кога ще пристигне с такси, а тя идва зад ъгъла и не мога да разбера с каква кола е дошла. Както и да е, никога не бих я разпитвал за такива работи, но когато снощи късно пак тръгна на някаде, не се сдържах. Слязох до моята кола, залегнах зад нея и започнах да наблюдавам какво ще стане. И гледам - ужас! Долните тампони на амортисьорите станали на нищо! Как мислите, дали ще мине само със смяна на тампоните или ще трябва да се изръся и за амортисьори?:D Взето от opelclub-bs.com

    #2
    Ахахахаха изрууууд Леле разбих се.

    Коментар


      #3
      Тъкмо мисля кви съвети да давам, щото тва ми е болна тема (ревността) и .. Края ме облещи. Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Браво! Страхотно е!
      Fiat Stilo 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Готино е :D Иначе да знаеш дали ти или тя ако искате да направите нещо, винаги ще го направите и никой няма да разбере, приятелски казано. Предполагам ме разбираш
        Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
        Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

        Коментар


          #5
          Ти от опит ли знаеш колега ?

          Коментар


            #6
            ////Punto//// написа:
            Ти от опит ли знаеш колега ?
            Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
            Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

            Коментар


              #7
              И аз взех темата на сериозно и като стана въпрос за тампоните и си викам "тоя луд ли е бе кви тампони кви 5 лева...!!!"и в следващия момент паднах тука от стола..... КУЛТОВО!!
              FIAT Bravo 1,9 JTD GT

              Коментар


                #8
                :D Радвам се, че ви харесва, когато го четях за пръв път и аз така :D

                Коментар


                  #9
                  Жената каза, че тоя трябва да почерпи даже...шото ако не му кръшка гаджето - никога нямаше да узнае за тампоните...
                  Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                  Коментар


                    #10
                    Това го прочетох в Аутобилд мисля за първи път.Готино е! :D Но чуйте това (пак от там):Горд собственик на нов Смарт(някакво немско име беше) отива да зарежда за пръв път и обърква пистолетите.Усетил се,че сипал 15 литра нафта и извикал приятел да го изтегли,че да не пали двигателя.У тях двамата умници решили,че най-лесно ще изтеглат съдържанието на резервоара с ПРАХОСМУКАЧКА В резултат нов модел ракета (може де е била АЕГ),двама "техници" опърлени и един Смарт Хора всякакви.
                    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                    Коментар


                      #11
                      Човек загазил си много!Ситуацията е оплескана тотално!В такава ситуация се чудиш кое е най-правилно за теб!Вземи се в ръце и не се депресирай!Няма смисъл всичко ще се оправи!Не мисли за най-лошото ,а именно смяна на амортесьорите!Може да се разминеш само със смяна на тампоните!Само си намери някой свестен майстор!!!
                      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                      Коментар


                        #12
                        Ахахахха това е много яко :D

                        Коментар


                          #13
                          Така отдавна не съм се смял - покъртващо е
                          "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                          Коментар

                          Working...
                          X