Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Уно комби???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Уно комби???

    Да ви питам - вчера се разминах в Плевен с една кола, която по всички външни белези беше Фиат Уно, само че комби версия и на решетката отпред имаше някаква неизвестна за мен емблема в синьо (не беше Тофаш)... Някой знае ли каква е тази кола?
    Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
    Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

    #2
    Знам че Застава правят модели на базата на Фиат, нищо чудно и това да е такова. Преди няколко месеца на Цариградско, точно на колелото на 4ти километър засякох новата Застава, която е на базата на Пунто Nuova и ми направи впечатление, че дори емблемата й наподобяваше тази на Фиат, само че пишеше ЗАСТАВА. А вчера в люлин видях едно такова кафяво уно комби, само че се казваше по друг начин, не беше уно.
    Fiat Punto 1.7TD
    Mazda 626 2.0
    Fiat Croma 2.4 Multijet

    Коментар


      #3
      FaceLess написа:
      Знам че Застава правят модели на базата на Фиат, нищо чудно и това да е такова. Преди няколко месеца на Цариградско, точно на колелото на 4ти километър засякох новата Застава, която е на базата на Пунто Nuova и ми направи впечатление, че дори емблемата й наподобяваше тази на Фиат, само че пишеше ЗАСТАВА. А вчера в люлин видях едно такова кафяво уно комби, само че се казваше по друг начин, не беше уно.
      Фиорино?
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #4
        Седанът на Уно се казва DUNA.Комби варианта се продава под марката Аутобианки ЕЛБА, каквато вероятно е видял и колегата.

        Коментар


          #5
          Точно и аз това пишех - http://images.google.bg/images?um=1&...t+elba&spell=1

          Коментар


            #6
            ...

            А бе емблемата му някаква странна беше - ровя сега дано я намеря някъде из нета... Определено не беше емблемата на Аутобианки... Затова ме заинтригува...Намерих и Фиат Дуна Уикенд, което пак си е Уно комби
            Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
            Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

            Коментар


              #7


              Открих!!! Innocenti Elba
              Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
              Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

              Коментар


                #8
                Точно тъй. Аз съм се заблудил. Инноченти, не Аутобианки.

                Коментар


                  #9
                  Имам такова, да... Продавам го в момента

                  Коментар

                  Working...
                  X