Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава TD100 vs. Нисан Примера 1.6 и Срам...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брава TD100 vs. Нисан Примера 1.6 и Срам...

    Срам колеги срам...та не се пуснах с тиграта, ама снощи реших да се дръпна малко дори и на шега с един колега и въпросният му нисан...супер раздрънкан скоро му махна газовото като се има предвид че докато беше с него така го беше задръстил че на бензин дори не палеше...неговата е 90 коня като се има в предвид че е по стара и по разбита...та тръгнахме си ние аз с тея гуми /като на кими преди бокса/ бая ги повъртях на място та на трета нисана направо тръгна да ме дърпа...ужас...до края беше с полвин метър пред мен /не с кола и половин метър а моята предница беше зад предната му гума/...кажете възможно ли е това че аз се изкорах...след като един месец хвалих фиатката направо се издъних та днес ме спукаха от базик на работа...незнам или аз си го обяснявам само с моя грешка че не следях оборотомера а музиката дънеше и сменях малко по усет...или просто фиата толкова може...като второто много ме съмнява
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    #2
    по-малко килца е това е от голямо значение - ти си брава, не че с браво е голяма разликата, ама я има.Е в по-горната тема пича е написал на божурище две браво-та 1 TD100 и 1.6 16V - са с минимални разлики - TD бие с 2 : 1.трябва да залагаш на това оня да е малко некадърен за да компенсираш от това, че е по лек.успех и кажи как е протекла гонката.
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      колега, ама уточни първо каква е тиграта. щото 1.4 са 90 магарета, а 1.6 са 106. в първия случай сте горе-долу с равни шансове, но във втория би трябвало да загубиш щото си средно 150 кила по-тежък и 6 коня по-малко. "задкормилното устройство" също е фактор, но там ти знаеш по-добре...
      She was only a whisky maker but he loved her still.

      Коментар


        #4
        И накрая кво стана, би ли тигъра дано да си го наказал
        forza la FIAT
        http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

        Коментар


          #5
          bravosx 1,6 16v написа:
          И накрая кво стана, би ли тигъра дано да си го наказал
          ами не тази дръпка няма да се състои ама се състоя тази заради която промених и заглавието на темата...и направо яд ме хвана...а представям си ако се бях пуснал с тиграта сигурно щеше да ми скъса джапанките...
          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

          Коментар


            #6
            Е ти с дизел си тръгнал на дръпки.Пробвайте на баир, ти ще си винаги отпред.Нисана е високооборотна кола и по природа си дърпа хубаво.
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              GTipo написа:
              Е ти с дизел си тръгнал на дръпки.Пробвайте на баир, ти ще си винаги отпред.Нисана е високооборотна кола и по природа си дърпа хубаво.
              е то че съм с дизел не пречи да се забавлявам ама...хехе добре че колегите бързо забравига одисеята
              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

              Коментар


                #8
                Re: Брава TD100 vs. Нисан Примера 1.6 и Срам...

                kiselo написа:
                бая ги повъртях на място
                Не разбрах дали са ти превъртяли гумите като си тръгвал, но ако е така - това е причината да паднеш - не си уцелил точната комбинация от обороти и съединител. Ако си въртял за да ги загрееш може грешно да съм те разбрал. Аз съм с много гадни дебици отпред и тея вобще нямат добро сцепление и само въртят на място като тръгвам рязко.
                Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                Коментар


                  #9
                  Re: Брава TD100 vs. Нисан Примера 1.6 и Срам...

                  niko_ymn написа:
                  kiselo написа:
                  бая ги повъртях на място
                  Не разбрах дали са ти превъртяли гумите като си тръгвал, но ако е така - това е причината да паднеш - не си уцелил точната комбинация от обороти и съединител. Ако си въртял за да ги загрееш може грешно да съм те разбрал. Аз съм с много гадни дебици отпред и тея вобще нямат добро сцепление и само въртят на място като тръгвам рязко.
                  хах не превъртяха те си се въртяха на място до втора...та и малко след нея...както казах гумите ми са адски зле...ама не си го обяснявам вече само с тях...ще видим като ги сменя сега мисля да взема едни Yokahoma че за мишлен няма кинти и пак ще го пробвам...
                  Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                  BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                  BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                  Коментар

                  Working...
                  X