Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Конденз от аспуха - тече вода, като от чешма!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Конденз от аспуха - тече вода, като от чешма!

    Конденз от аспуха - тече вода, като от чешма!Малко конденз съм съгласен, ама то сутрин направо си тече!Браво 1.6Идеи ?

    #2
    Отвор наколко мм в най-ниската точка на ауспуха.
    FIAT BRAVO II 1.4 GPL
    FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
    FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
    FIAT UNO 1.5

    Коментар


      #3
      Re: конденз от аспуха-тече вода като от чешма!

      juliantomov написа:
      конденз от аспуха-тече вода като от чешма!Мало конденз съм сагласен ама то сутрин направо си тече!Браво 1.6Идеи ?
      Караш на пропан-бутан нали? :D.За такива водачи цената на кубик вода трябва да се намали с 50%.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        На бензин съм. Това с отвор в аспуха нещо не ми звучи добре.

        Коментар


          #5
          Провери ли нивото на антифриза, ако пада значи е гарнитурата на главата. Дано да не е това де.
          Fiat Tipo 1,4 i.e.
          1995г.

          Коментар


            #6
            andrey4848 написа:
            Провери ли нивото на антифриза, ако пада значи е гарнитурата на главата. Дано да не е това де.
            Значи и аз имам тоя проблем като я карам на къси разтояния тогава имам някакъв теч от ауспуха, също така доливам антифриз от време на време. Можеш ли ми каза колко струва смяната на такава гарнитура на главата ?

            Коментар


              #7
              Това че тече много вода от ауспуха е много субективна преценка.За някой може да е много,а за друг да си е нормалният конденз който се получава при студено време и каране на къси разстояния.Така че не бързайте веднага да си сменяте гарнитурите,първо добре проверете дали наистина е нужно това.

              Коментар

              Working...
              X