Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам FIAT PUNTO на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам FIAT PUNTO на части

    FIAT PUNTO 95 г. (климатик , серво, ABS ,... ) - удар отпред, двигател здрав, на частител.: 0877/320626

    #2
    Колега дай малко цени и снмки да знаем дали ни е изгодно.Аз лично се интересужам от джанти,седалките,волана и др.
    Dadafo`s Company

    Коментар


      #3
      Re: продавам FIAT PUNTO на части

      Stoianov написа:
      FIAT PUNTO 95г. (климатик , серво, ABS ,... )- удар отпред, двигател здрав , на части0877320626
      Колега как е кората на багажника която е!Ако можеш направи и една снимка да я видя!Интересува ме и волана и ако може и там една снимка! :D

      Коментар


        #4
        Колега трябва ми преден амортисьор, предни дискове, задни амортисьори ако са читави?
        FIAT PUNTO 55 SX
        FORZA ITALIA

        Коментар


          #5
          седалките - по 60 лв. предните, 100 лв. заднатакакво точно ти трябва от волана? кора на багажника - 25 лв.предни амортисьори - двата за 100 лв.предни дискове - двата за 30 лв.задни амортисьори - двата за 50 лв.още снимки - comming soon
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            Колега аз съм заинтересован за кората на багажника!Ще може ли една хубава снимка да я видя в какво състояние е и да ми кажеш с куриери работиш ли?

            Коментар


              #7
              Колега, интересува ме конзолата между предните седалки, или по точно тази част която започва от под мястото на касетофона и надолу до след скоростният лост.
              Fiat Punto 1.7TD
              Mazda 626 2.0
              Fiat Croma 2.4 Multijet

              Коментар


                #8
                Колега трябват ми двете бобини спешно ако са здрави!!!!!!
                Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                Втората......пак същата!
                (_-_)______////_______(_-_)
                Punto75-Вече на жената!
                Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                Коментар


                  #9
                  снимка на моторчето/помпичката на казанчето с вода за чистачките в двете посоки ли праска отпред и отзат ще станели на пунто 2001 год
                  Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                  Коментар


                    #10
                    Фиксаторите на пантите за предните врати - едни като пружини, които карат вратите да се отварят на степени. Намират се на долната панта, на частта захваната за купето.Така или иначе като се свали вратата остават на купето!Плащам добри пари!Калъфа на скоростния лост и ръчната спирачка също ме интересува!
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар


                      #11
                      Скоростната кутия на кви пари я даваш,добре ли работи,влизат ли лесно скоростите.
                      Dadafo`s Company

                      Коментар


                        #12
                        Много желаещи,ма няма го продавача.....
                        Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
                        Fiat Punto 1.2 16v LPG

                        Коментар


                          #13
                          Нареждам се и аз на опашката за кората на багажника, ако колегата qskataaa се откаже.

                          Коментар


                            #14
                            не си писал какъв е двигателя... ако е 1.1 на мен ми трябва носача на тампона на двигателя отдясно / не откъм акумулатора страната, а от другата - пред седалката до шофьорската /...
                            Fiat Punto 1.1-Синята птица
                            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                            Коментар


                              #15
                              Колега трябват ми антената със стойката и предна емблема (ако е здрава).Даи цени!

                              Коментар

                              Working...
                              X