Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТИПО-ПРОБЛЕМ.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ТИПО-ПРОБЛЕМ.

    Здравейте,аз съм на новия тук ,и ми е приатно да се запозная с други ,фенове на FIAT.Имам следния проблем,при топло време като запаля ,и започва едно цъкане ,все едно работи мигач .След извесно време спира,и пак започва.Смених релето на мигачите ,но не става пак си цъка.Колата е фиат типо 1,6 карборатор.
    FIAT TIPO 1,6

    #2
    Здрасти нови-фен :P Ти провери ли си като си включиш всичките работи, които минават през релетата дали проблема се махва или...Например фарове-централно-ел стъкла, нагревател на стъклото и такива неща?щракането ритмично ли е като на мигачите точно?
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Re: ТИПО-ПРОБЛЕМ.

      TORINO_MOTOR написа:
      Здравейте,аз съм на новия тук ,и ми е приатно да се запозная с други ,фенове на FIAT.Имам следния проблем,при топло време като запаля ,и започва едно цъкане ,все едно работи мигач .След извесно време спира,и пак започва.Смених релето на мигачите ,но не става пак си цъка.Колата е фиат типо 1,6 карборатор.
      На мене на Пунтото нещо ми бучеше като загрее Сам го открих...АСПУХА днеска го оправих...беше спукан! При теб случаят е друг.Не знам с точност.След няколко дни може да ти кажа!Ама като колата не е пред мене Не мога.Може да те объркам...
      Карам Фиат Темпра 1.4 1995г.Всички екстри...

      Коментар


        #4
        Не знам ама това вече ме побърква.Като пусна мигача и го спра ,започва едно лудо цакане,все едно работи мигача ама много барзо така цака.Ако скоро не го утстрана ,ще се ходи до вантотрейд.
        FIAT TIPO 1,6

        Коментар


          #5
          значи аз съм имал подобен проблем-ако си сигурен 4е е релето за мига4ите де.Натрупва се прах и мръсотия вътре в лостчето за мигачите и от там се получава утечка която кара релето да цъка.Трябва да се разглоби и почисти.С контактен спрей става по зле ).

          Коментар


            #6
            Здравей !Идея: ако имаш изгоряла крушка на някои от мигачите - ефекта е точно това, което описваш. Запали, включи ляв мигач и огледай дали светят(мигат) и трите крушки (преден, страничен и заден мигач). Повтори процедурата като включиш десен мигач.При мен в резултат на лош контакт не работеше преден десен мигач и релето се побърка, но е направено умишлено - да ти сигнализира, че някоя крушка е изгоряла/не работи заради лош контакт )Поздрави и успех !
            Fiat Tipo 1.6 AGT

            Коментар


              #7
              Според мен не е мигачите проблема защото той пише че като го пусна и СПРА МИГАЧА почва едно лудо цъкане.Значи той спира мигача.Ако при спрян мигач му цъка и светят някой от мигачите тогава може проблема да е в тях.Ако това цъкане се получава при подаване на мигач то това е сто процента че някоя крушка не свети било че е изгоряла или пък има лош контакт в куплунга и.
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                #8
                а така

                според мен губиш маса .Провери си връзките
                -------------------------------
                0898506763

                Коментар

                Working...
                X