Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Bravo 1.4 12V на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Bravo 1.4 12V на части

    Продавам Bravo 1.4 12V на части, имам всичко за него Вече повечето неща са продадени ,но има още части които биха били полезни на някого от Вас цени по споразумениетел: 0888/846-849
    2004 Audi A6 4F
    2002 Lancia Y

    #2
    Дръжки за вратите,външни, състояние,цени?

    Коментар


      #3
      Re: Продавам 1.4 12 клапана на части

      KPEMATOP написа:
      Продавам 1.4 12 клапана на части, имам всичко за негоцени по споразумениетел: 0888 846849
      Само двигател или цял някакъв автомобил?
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Лети джанти с гуми?

        Коментар


          #5
          ето тези неща са ми останали:лапа двигател предна с тампон - 10лв казанче за хидравликата с капачка и маркучето до помпата - 10лв тръби и маркучи за рейка - 15лв спирачни апарати 2бр - 20лв, 1бр - 10лв макферсони 1бр - 20средно оригиналнo не изгнилo - 10лв казанче за чистачки и помпа - 15лв странични задни стъкла - 15лв брoя радиатор парно 15лв. , моторче 15лв лостчетата на волана - 15лв комплекта километраж с оборотомер на 143000км - 20лв ключалка за задна врата - 5лв множество налични декоративни пласмасови детайли сиви на цвят без забележки - пепелници, въздуховоди и много други кора, която е на пода на багажника - 10лв щека за масло - 5лв плафон - 5лв сенник ляв сив - 5лв бройката топка за скоростен заедно с маншона - 5лв болтове за метални джанти - 5лв за10 броя обтяжна ролка за каналния ремък с обтегач, който е изправен - 10лв уплътнения на врати - 5лв броя луканки - 5лв броя тел за контакт: 0888 846849 и 0887 299235снимки на някои части ето тук http://195.96.226.1/stephan/bravochasti
          2004 Audi A6 4F
          2002 Lancia Y

          Коментар


            #6
            запази ми болтовете за лятите джанти.

            Коментар


              #7
              1115 написа:
              запази ми болтовете за лятите джанти.
              Ако колегата нещо се откаже, аз ще ги взема.А дясното огледало електрическо ли е ?
              Ex Fiat 126P
              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
              Alfa Romeo 147 1.6 TS
              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

              Коментар


                #8
                макферсони 2 бр. - 60 лв. Дай номер на рамата защото имат разлика.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  трябва да видя колко са дълги болтовете, но мисля че са 25 или 27мм
                  2004 Audi A6 4F
                  2002 Lancia Y

                  Коментар


                    #10
                    ok.ще ти звъна утре, че днес не е много подходящо.Ще те питам и нещо друго дали имаш, че виждам част от него на снимките.

                    Коментар


                      #11
                      пиши какво те интересува и днеска ще проверя
                      2004 Audi A6 4F
                      2002 Lancia Y

                      Коментар


                        #12
                        изпускателен колектор - 20 лв. Здрав ли е колектора?Ако е здрав дали ще същия и за Брава 1.4 12В?

                        Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

                        Коментар


                          #13
                          1115: болтовете са 25 мм., това е дължината на резбатаmitenceto89: изпускателния колектор е абсолютно здрав, Браво, Брава, Ипсилон имат един и същ двигател 1.4 12 клапана, само че на ланчията са пропуснали надписа ФИАТ на капака на разпределителния вал
                          2004 Audi A6 4F
                          2002 Lancia Y

                          Коментар


                            #14
                            Климатик има ли?Гледам към парното има моторче, а то се слага само на варианта с клима.Ако е за клапата де, не за вентилатора...
                            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                            Коментар


                              #15
                              Колега, заинтересован съм от пластмасовия праг до дясната врата. Също и рамото за задната чистачка.. Дай цена ако ги имаш и ги даваш
                              Fiat Bravo 1.9 JTD

                              Коментар

                              Working...
                              X