Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Uno 1.3 i.e. Turbo СНИМКИ!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Uno 1.3 i.e. Turbo СНИМКИ!

    FIAT UnoДата на производство: 09.1987 година Двигател: Бензин 1.3i.e. TurboМощност: 105 конси силиКатегория: ХечбекЦвят: Светло Сив металикПробег: 210 000 км.Ск.кутия: Ръчна 5-степенна2(3) вратиЕл.стъклаШибедахХалогениСменени всички консумативи: масла, горивен въздушен и маслен филтър, Нови свещи DENSO и кабели на свещите TESLA, ролки и ремаци. Застраховка до 25 декември 2008г.Като я взех крайното гърне беше изгнило и купух друго направено от неръждавейка за да не ми се повтаря проблема, иначе всичко друго по колата си е сток.Автомобила се кара само с качествени масла Castrol GTX.Накратко нейната история:Преди близо една година я намерих в едно село, някакъв чичка я бе забил в един гараж, колата имаше лек удар отпред вдясно и не се караше, двигателя и беше на 205 000 км., аз я изрових и съживих закарах я на тенекиджия изпънаха я и изчукаха калника.Инфо за колата:Двигателя и е 1.3 пълна инжекция, турбината е Garrett 105 конски сили при 6000об./мин., колата си е сток с дискови спирачки на четерите колелета, стоково с спортно окачване, задния капак е пластмасов с малко спойлерче за да се олекоти колата, седалките са рекаро, спортен волан Indianapolis.Забележки:Салона на автомобила трябва да се постегне, има кормилни накрайници и шарнири за смянаОбявената и цена е: 1300 лв.За юзъри от форума тя е 1200лв и може да се коментира.Телефон за връзка: 0885/419251 ДилянSkype: rokfort_bgКолата на снимките е мръсна нямах време да я измия.
    FIAT Uno turbo i.e.
    С бензин в кръвта!

    #2
    Как е купето?
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      Купето си е добре ,има тук таме малки точици ръжда, но за кола на тия години е доста добре.
      FIAT Uno turbo i.e.
      С бензин в кръвта!

      Коментар


        #4
        Колега проявявам интерес ако може снимка на двигателя
        Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

        Коментар


          #5
          Ще постна снимка на двигателя малко по-късно.
          FIAT Uno turbo i.e.
          С бензин в кръвта!

          Коментар


            #6
            Снимки на двигателя!!!
            FIAT Uno turbo i.e.
            С бензин в кръвта!

            Коментар


              #7
              не е ли това уно от мобилето което до скоро беше в сервиз за смяна на скоростна кутия или нешо такова
              Луд фен на ФИАТ ТИПО 1.6i.e DOHC

              Коментар


                #8
                Колата е същата ,но беше в сервиз за смяна на лагери на скоростната кутия. :D За сега колата се продава цяла..Ако няма интерес ще я разпродам на части...
                FIAT Uno turbo i.e.
                С бензин в кръвта!

                Коментар


                  #9
                  Колега него давай на части това е класика уно турбо вече са голяма рядкост.Ако имах пари веднаго го взимам ако неси го продал след месец и половина мога да го взема.
                  Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                  Коментар


                    #10
                    Ми няма как да си го оставя при положение ,че имам друга кола за правене и ми трябват пари. Знам ,че ще е жалко да се раздаде на части и още една да си замине от тоя свят но няма как, Дано се намери някои ценител и да я вземе цялата ,аз съм готов да сваля още от цената но да не я разколачвам на чаркалаци.
                    FIAT Uno turbo i.e.
                    С бензин в кръвта!

                    Коментар


                      #11
                      Колега гледам ,че си фен на марката нея продавай на части .Колега трябва да преговаряме за цената и може да я взема.Но след около месец.Може и по-малко трябва да видя с какви средства разполагам и ще преговаряме за цена.
                      Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                      Коментар


                        #12
                        Няма проблеми ще се договорим ,само и само колата да не се разфасова на карантий.
                        FIAT Uno turbo i.e.
                        С бензин в кръвта!

                        Коментар


                          #13
                          колеги ще можете ли дами отговорите ? http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=70238

                          Коментар


                            #14
                            гледам и чак ми се реве...колега , какво се сличва с колата...продаде ли яако не си я продал...каква и е крайната цена ? (ако искаш на лично ми отговори)

                            Коментар


                              #15
                              Колеги темата е от 2008ма!!
                              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                              Коментар

                              Working...
                              X