Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Според мен така се прави събор в България

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Според мен така се прави събор в България

    Колеги,мисля,че трябва да се прекратят тези препирни които прераснаха в една огромна война между клубовете и отделните личности.Така правят събори хора които имат 10-годишен опит,а също така и ентусиазъм от много поколения.Може би някои от вас ще ми кажат да вървя при рокерите,но пък аз си мисля,че и Итал феновете могат да се забавляват така, в което пък от своя страна няма нищо лошо според мен.http://motorcycles.data.bg/Моля админите да заключат темата,защото не желая да продължим с препирните!!!А докато админите изпълнят молбата ми,моля никой да не пише по темата.
    Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
    Трезвен ТУК не пиша!
    Un Italiano Vero

    #2
    Re: Според мен така се прави събор в България

    kilar написа:
    Колеги,мисля,че трябва да се прекратят тези препирни които прераснаха в една огромна война между клубовете и отделните личности.Така правят събори хора които имат 10-годишен опит,а също така и ентусиазъм от много поколения.Може би някои от вас ще ми кажат да вървя при рокерите,но пък аз си мисля,че и Итал феновете могат да се забавляват така, в което пък от своя страна няма нищо лошо според мен.http://motorcycles.data.bg/Моля админите да заключат темата,защото не желая да продължим с препирните!!!А докато админите изпълнят молбата ми,моля никой да не пише по темата.
    ами като имаш визия, трябва да я опишеш, обосновеш, и евентуално някой друг освен теб, да я споделитогава може би...а и аз мога да ида да ти покажа италфест в холандия или където и да е, и да ти кажа - е така се прави, и нишо повече! всички ние имаме интернет, повярвай ми , гледаме насам натам, и ДОРИ не сме пълни идиоти ...но когато дойдеш и търчиш 9 часа на вятъра по пистата, да оправяш този или онзи проблем, тогава може и да разбереш как наистина се прави фест, дотогава.....и когато колата ти е в 8:30 там , както е моята!

    Коментар


      #3
      Колега,БЛАГОДАРЯ,че прегледа клиповете и,че не писа по темата.Коментара е излишен.п.с.:Пък и мисля,че не съм казвал,че някой е ИДИОТ. Моля не пишете,без да гледате клиповете и запазете добрия тон.
      Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
      Трезвен ТУК не пиша!
      Un Italiano Vero

      Коментар

      Working...
      X