Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моно на 1.4.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Моно на 1.4.

    Колеги може ли да се сложи моно глава от 1.6 на 1.4 БОШ.Има ли разлика в захващането към всмук. колектор или нещо друго.
    Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

    #2
    Ако има начин пробвай, аз например на 1.6 пълна инж. съм в момента с дюзи от корса 1.4 16В- на съпротивление бяха същите, както и на външен вид, а и впръскването ми е GM, разлики във вървежа няма.Ако има начин- закачи тая моно вместо твоята и пробвай- все пак горивото, което се впръсва се командва пак от твоя комп, а дюзата е само един изпълнител.
    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      много кимита станаха тука. моното на 1,4 и 1,6 типо/темпра е горе долу еднакво- отворите по спомен пасваха 100% но дросела на 1,4 е доста по-малък. колата не върви ич добре проблема ти е в тпс-а нали- по-точно в палчето му? дюзата също е еднаква.
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Че Кими е №1 е ясно но проблема ми сигурно е в ТПС-а.Знам че не трябва да се бута ТПС-а от моното защото се разбутвала.
        Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

        Коментар


          #5
          Ако намериш комплект я сложи за проба- барабар с ТПС- а.Във всяка автоморга ще ти дадат маркирана за проба и ще я пробваш на място.П.чка му ленина къде точно е проблема- ако заработи на часовник и е около 80- 100лв. цялото- трябва да си доволен, защото поотделно частите по моното са нови Х5. :DПП.
          pakumba написа:
          много кимита станаха тука...
          НЕ ме безпокой сега, че си почивам от Малайзия! :D :D :D
          Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

          Коментар


            #6
            това че не трябва да се разбутва ТПС-а не ги слушай хората просто трябва да ти го разбута някой който го разбира иди при някой добър монтьор с опит и ще ти го нагласи моя така го оправих така,че давай смело и без това не губиш нищо

            Коментар


              #7
              dsdd написа:
              това че не трябва да се разбутва ТПС-а не ги слушай хората просто трябва да ти го разбута някой който го разбира иди при някой добър монтьор с опит и ще ти го нагласи...
              ТПС като се отвори- става само с образователна цел- НЕ се ремонтира, поне аз знам за 10- тина безуспешни опити... :D :D :D
              Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

              Коментар


                #8
                вече знаеш за един успешен опит

                Коментар


                  #9
                  Може ли колата да си работи нормално но дами дава голям разход от него.
                  Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

                  Коментар


                    #10
                    kimirai написа:
                    Може ли колата да си работи нормално но дами дава голям разход от него.
                    сичко може, само геврек без дупка не може. ама това лесно се хваща на компа бе човек.
                    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                    Fiat Bravo'97 1,6 16v
                    Fiat Tempra'91 1,6 mono

                    Коментар


                      #11
                      Утре ще ходя на диагностика но ми е любоипитно как ако работи нормално диагност. ще отчете че има грешка в ТПС-а.
                      Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

                      Коментар

                      Working...
                      X