Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заменям диван за бутилка Scotch Whisky - Заменен!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Заменям диван за бутилка Scotch Whisky - Заменен!!!

    Офертата е съвсем сериозна!!!Имам един диван който ми идва в повече, не знам от коя година е но определено е "Old School"!Има механизъм с който става на спалня! С една хубава покривка отгоре ще му придадете по-модерен облик!Подходящ е за някои от следните ситуации: - новото ви жилище е напълно празно, нямате предвиден бюджет за обзавеждане - някъде на село(вилата) искате да монтирате още едно легло(диван) за да има място за повече гости но все се чудите дали си заслужава инвестицията - и за всички останали случаи в които просто ви трябва временно или не чак толкова временно решение на проблема с разтегателния диванДивана заменям за бутилка от посоченото в заглавието питие
    FIAT Brava 1.4 12V, FIAT Punto 1.7 TD
    FIAT Stilo 1.9 Jtd, FIAT Brava 1.2 16V CNG
    FIAT Stilo 1.2 16V LPG

    #2
    Re: Заменям диван за бутилка J&B Scotch Whisky

    Stoyo написа:
    Офертата е съвсем сериозна!!!Имам един диван който ми идва в повече, не знам от коя година е но определено е "Old School"!Има механизъм с който става на спалня! С една хубава покривка отгоре ще му придадете по-модерен облик!Подходящ е за някои от следните ситуации: - новото ви жилище е напълно празно, нямате предвиден бюджет за обзавеждане - някъде на село(вилата) искате да монтирате още едно легло(диван) за да има място за повече гости но все се чудите дали си заслужава инвестицията - и за всички останали случаи в които просто ви трябва временно или не чак толкова временно решение на проблема с разтегателния диванДивана заменям за бутилка от посоченото в заглавието питие
    Развесели ме с тая обява Всъщност може би имам интерес но цъкни някоя снимка да видя за какво говорим и напиши размерите, моля.
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #3
      Сиреч, искаш после да се напиеш, че си се отървал от дивана
      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
      BMW X3 3.0D Aut

      Коментар


        #4
        Размера на дивана е ш 220см д 80см в 65смА относно напиването, по-скоро ще се почерпя все пак няма да се наливам сам като пияница
        Прикачени файлове
        FIAT Brava 1.4 12V, FIAT Punto 1.7 TD
        FIAT Stilo 1.9 Jtd, FIAT Brava 1.2 16V CNG
        FIAT Stilo 1.2 16V LPG

        Коментар


          #5
          Stoyo написа:
          Размера на дивана е ш 220см д 80см в 65смА относно напиването, по-скоро ще се почерпя все пак няма да се наливам сам като пияница
          Ииии, много арен, бе танасе... Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Слизам след малко да премеря мечока дали ще влезе без вазелин и ще ти се обадя на лично.Резерве един вид
          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

          Коментар


            #6
            Имам бутилката, ама нашия диван 1 към 1 с твоя

            Коментар


              #7
              Хайде народе, взимайте тая чудесна масивна мебел да сме доволни и щастливи всите ние!Esper - очаквам включване
              FIAT Brava 1.4 12V, FIAT Punto 1.7 TD
              FIAT Stilo 1.9 Jtd, FIAT Brava 1.2 16V CNG
              FIAT Stilo 1.2 16V LPG

              Коментар


                #8
                Няма една рулетка в тъпия бизнес парк да му...След малко ще прескоча до технополис - дано да има.Иначе ще взема да го премеря с ... Айде да не се изказвам, че дами витаят наоколо
                I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                Коментар


                  #9
                  Stoyo написа:
                  Размера на дивана е ш 220см д 80см в 65см
                  Май влиза без обувалка:180/110/75 - малко няма да ми се затвори задната порта ама не е драма.Продължаваме на лични
                  I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                  Коментар

                  Working...
                  X