Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 2-гуми MICHELIN ENERGY

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 2-гуми MICHELIN ENERGY

    Гумите са почти нови много малко е карано с тях, от Пазарджик съм.тел.: 0899/10-59-60 цена: 80 лв.
    Прикачени файлове

    #2
    80 за двете или за гума?И още един въпрос. Защо ги продаваш? Нещо не си доволен ли?
    Alfa 159 SW 2.4 Ti
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

    Коментар


      #3
      gamma написа:
      80 за двете или за гума?И още един въпрос. Защо ги продаваш? Нещо не си доволен ли?
      80 лева и двете колега тънката лаисна не че несам доволен колега просто не ми трябват и само място зимат в гаража + тва си имам 4 еднакви

      Коментар


        #4
        Човекът от София излезна крайно несериозен отхвърлил е доставката на гумите , в момента са в Софиа в еконта някой ако има интерес може да ги види, аман от некоректни хора

        Коментар


          #5
          up

          Коментар


            #6
            elx написа:
            Човекът от София излезна крайно несериозен отхвърлил е доставката на гумите , в момента са в Софиа в еконта някой ако има интерес може да ги види, аман от некоректни хора
            много тъпо ей. напиши му името в темичката с + и - . дота му на тва къде е? може да ги вазема ако са 2006 и нагоре
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              той е от тунинг форума Seth му е никаето още снимки
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                И каква ще е цената им с доставката в София, т.е. ако ги взема от Еконт колко ще ми искат.
                ex. Fiat Marea 1.6 16 - 1999
                Mazda 6 2.0 Petrol GY 2006

                Коментар


                  #9
                  на листа който ми дадоха пише 18.96лв с наложения платеж

                  Коментар


                    #10
                    То и аз се гласях да ги вземам, щото в момента съм с такива и съм супер доволен.Ще е по-добре, обаче да ги отнесе някой от София, че колегата ще се вътри с куриери и кинЧи, пък и днес ми "вкараха" оферта за четири новички...
                    Alfa 159 SW 2.4 Ti
                    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                    Коментар


                      #11
                      gamma написа:
                      То и аз се гласях да ги вземам, щото в момента съм с такива и съм супер доволен.Ще е по-добре, обаче да ги отнесе някой от София, че колегата ще се вътри с куриери и кинЧи, пък и днес ми "вкараха" оферта за четири новички...
                      така е колега накрая май вътрешно ще влезна ако попадна на оше един като онзи но какво да се прави хора сякакви неможе всички да са коректни за жалост винаги има прееб*н

                      Коментар


                        #12

                        Коментар


                          #13
                          Дали гумите още чакат

                          Коментар


                            #14
                            гумите са в Пазарджик варнах ги , ако има някой пат към Пз , може да се договорим за цената

                            Коментар


                              #15
                              колега още ли се продават гумите имам едно приятелче си тарси такива и ако още се продават пиши едно лс да се разберем.

                              Коментар

                              Working...
                              X