Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Климатик за Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Климатик за Пунто

    Компресора, радиатора и всички маркучи и съединения.Цена: 180 лв. тел.: 0887/961-884 - Ники
    Прикачени файлове
    Uno Turbo RulZz

    #2
    що го продаваш?трябва ми радиатор за климата, ама откъде да знам, че не е пробит...че 1 пробит си имам....кви пари само радиатора... какъв е, меден?
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #3
      Мен ми тряя компресора ако си навит така ,а и маркуч ,може и да е тоя дето е на снимката не съм сигура.Ма и аз да питам компресора бачка ли си ? Да не се наложи да му пряя ремонт после ,щот ако е така по-добре моя да го ремонтирам
      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

      Коментар


        #4
        Климатика работеше безупречно на колата ми, причината да го сваля е че не ми трябва така екстра, колата от която е свален климатика е Пунто ГТ и за мен тази екстра е излизшна, точно на тази кола . Компресора е перфектен. Радиатора има едно място на което е заваряван, но не тече гарантирам. Звънкайте да се разберем цени.
        Uno Turbo RulZz

        Коментар


          #5
          Ми ти кажи ти продаваш
          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

          Коментар


            #6
            малко ме съмнява да му няма нищо... като е пунтоGT като че ли не става горещо в него... като знам, че мойто пунто го взех точно заради климатика... а щом е заваряван радиатора - аз се отказвам... и моя мога да си го заваря...
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #7
              donnna написа:
              малко ме съмнява да му няма нищо... като е пунтоGT като че ли не става горещо в него... като знам, че мойто пунто го взех точно заради климатика... а щом е заваряван радиатора - аз се отказвам... и моя мога да си го заваря...
              Твйта кола, може да си я взел да ходиш на село и да возиш гаджето. Аз мойта съм я взел да давам газ и за това климатик не ми трябва. Според мен Пунто ГТ с климатик не е много добра комбинация, като цяло...
              Uno Turbo RulZz

              Коментар


                #8
                Промоция !
                Uno Turbo RulZz

                Коментар


                  #9
                  Колко пари искаш за климатика.Давай да го взимам .имам интерес.0878883823 Генади

                  Коментар


                    #10
                    genata_83 написа:
                    Колко пари искаш за климатика.Давай да го взимам .имам интерес.0878883823 Генади
                    180лв иска човека пише си в заглавието на темата.
                    N.Y. State of Mind

                    Коментар


                      #11
                      Turbolan написа:
                      donnna написа:
                      малко ме съмнява да му няма нищо... като е пунтоGT като че ли не става горещо в него... като знам, че мойто пунто го взех точно заради климатика... а щом е заваряван радиатора - аз се отказвам... и моя мога да си го заваря...
                      Твйта кола, може да си я взел да ходиш на село и да возиш гаджето. Аз мойта съм я взел да давам газ и за това климатик не ми трябва. Според мен Пунто ГТ с климатик не е много добра комбинация, като цяло...
                      ето заради това има жертви по пътищата заради такива дето обичат да "дават гас" ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ НЕГО ПОЖЕЛАВАМ НА НИКОЙ!!!

                      Коментар


                        #12
                        JacK`DanielS написа:
                        Turbolan написа:
                        donnna написа:
                        малко ме съмнява да му няма нищо... като е пунтоGT като че ли не става горещо в него... като знам, че мойто пунто го взех точно заради климатика... а щом е заваряван радиатора - аз се отказвам... и моя мога да си го заваря...
                        Твйта кола, може да си я взел да ходиш на село и да возиш гаджето. Аз мойта съм я взел да давам газ и за това климатик не ми трябва. Според мен Пунто ГТ с климатик не е много добра комбинация, като цяло...
                        ето заради това има жертви по пътищата заради такива дето обичат да "дават гас" ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ НЕГО ПОЖЕЛАВАМ НА НИКОЙ!!!
                        Едно е да се дава газ, там където обстановката позволява, а друго е да караш като душевно болен по магистралата с 240, като тебе възможностите са ти да караш 1,1 50 коня с 80.... Просто не съм някой превъзбуден теен, знам възможностите и на себе си и на колата. Така че давайте газ, но умерено и там където обстановката го позволява, за да няма инциденти.
                        Uno Turbo RulZz

                        Коментар


                          #13
                          пф ти нещо заяждаш ли се???

                          Коментар


                            #14
                            JacK`DanielS написа:
                            пф ти нещо заяждаш ли се???
                            Както искаш го приемай, не ме интересува честно казано. Просто е некоректно да се изказваш за хора, които не познаваш лично. А повярвай ми карам доста внимателно и разумно, загубил съм достатъчно приятели по пътищата за да карам като лумпен.
                            Uno Turbo RulZz

                            Коментар


                              #15
                              неискам да споря! просто изказвам мнение какво толкова? несъм казал конкретно че приказвам за теб. затова тихо и кротко!

                              Коментар

                              Working...
                              X