Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имобилайзер фиат маренго...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имобилайзер фиат маренго...

    Здравейте колеги, от няколко дена съм собственик на горе споменатият автомобил. Присъединих се към голямото семейство на Фиат... преди бях Опелджия... След като се зачетох из форума разбрах, че трябва да ми светне и угасне лампата за кода когато дам на контакт, но тя не светва. Отворих мастер ключа и видях, че транспондер няма. Не знам в синия ми ключ дали има, не съм го отварял. Мисля си, че имобилайзера ми е "заобиколен" и така си карам, но ако искам да си го въведа в действие дали ще е възможно и колко горе долу може да излезе. Колата е 98-ма.Благодаря предварително за отговорите!
    fiat marea 1,9 td 100

    #2
    Щом не работи, значи е имало някакъв проблем и някой го е "заобиколил". Дори да подлежи на ремонт ще ти искат космически цени. За премахването му се споменават суми от 100-200 лв.И с най-простата аларма можеш да си направиш имобилайзер по твой вкус.Ако ти се чете си свали ръководствата, има ги в "Download" секциятаhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=12637
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар

    Working...
    X