Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 2 бр. летни гуми 185/60/14

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 2 бр. летни гуми 185/60/14

    Продавам 2 бр. летни гуми. Kormoran Runpro ДОТ 1007 - 100 лв. 0884558754 Нови снимки на http://www.snimka.bg/album.php?album_id=226053

    #2
    Стига сте говорили глупости!Днес взех Silverstone-а и мога да ви кажа, че гумите изглеждат много по-добре отколкото на снимките!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Благодаря колега!

      Коментар


        #4
        Executer написа:
        Стига сте говорили глупости!Днес взех Silverstone-а и мога да ви кажа, че гумите изглеждат много по-добре отколкото на снимките!
        Абе те и на снимката изглеждат добри ама аз ако ги взема с куриер и наложен платеж ще ми излезнат като нови жалко че колегата не е от Варна.Успех
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          dani389 написа:
          Executer написа:
          Стига сте говорили глупости!Днес взех Silverstone-а и мога да ви кажа, че гумите изглеждат много по-добре отколкото на снимките!
          Абе те и на снимката изглеждат добри ама аз ако ги взема с куриер и наложен платеж ще ми излезнат като нови жалко че колегата не е от Варна.Успех
          Колега имаш ЛС

          Коментар


            #6

            Коментар

            Working...
            X