Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам джанти 17" 4x98

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам джанти 17" 4x98

    продавам 4 бр. джанти Текно 17" 4x98. джантите са в отлично състояние, карани са в Швейцария. цена 530 лева тел. за връзка 0898933362
    Прикачени файлове

    #2
    колега, ЕТ-то колко е, всмисъл, без фланец по навън ли стоят от оригиналните джанти... пп стига сте ме изкушавали бре хора, искам 16ка
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      Дай снимка на всички джанти да ги видим в какво състояние са!
      KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
      Land Rover Discovery 2.5TD '94
      EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
      EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
      EX: Fiat Regata 1.7D '84

      Коментар


        #4
        ЕТ 37 и ще застанат леко навън със сигурност. всички джанти са в добро състояние, утре ще ги наснимам за по-недовечивите

        Коментар


          #5
          ето ги 17ките. пропуснал съм да кажа, че си имат и комплект болтове.
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            ето и offset-а
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              Колко J е това колега!
              KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
              Land Rover Discovery 2.5TD '94
              EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
              EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
              EX: Fiat Regata 1.7D '84

              Коментар


                #8
                7Jx17H2

                Коментар


                  #9
                  Колеги, пулих се, търсих, гледах и в крайна сметка, малко работи разбрах, затова питам директно. На моето Браво, на джантите пише 6Jx15H2-49. Джантите, които продава колега, ще станат ли за Браво без никакви втулки, фланци и прочие чудесии? Смятах, че с правилния размер гуми, не би трябвало да опират, но ме интересува дали ще паснат както трябва на главините...

                  Коментар


                    #10
                    колега пробвай да намериш правилният размер гуми и тогава мисли! иначе офертатат е супер и аз щях да ги взема, но няма гуми
                    Fiat Bravo 1.9 TD100

                    Коментар


                      #11
                      Гумите не са ми проблем, проблема ми е дали ще си влязат както трябва на главините. Моите оригинално са 195/55/15, което значи 596 мм височина на колелото, задните ми обаче в момента са на 60, което значи 615 мм. височина. 205/40/16 или 205/45/16 е размера за да вляза в нормите. Незная обаче дали проклетите ще влязат както и където трябва.

                      Коментар


                        #12
                        шморхи написа:
                        Гумите не са ми проблем, проблема ми е дали ще си влязат както трябва на главините. Моите оригинално са 195/55/15, което значи 596 мм височина на колелото, задните ми обаче в момента са на 60, което значи 615 мм. височина. 205/40/16 или 205/45/16 е размера за да вляза в нормите. Незная обаче дали проклетите ще влязат както и където трябва.
                        Абе пич тук става дума за 17ки
                        Fiat Bravo 1.9 TD100

                        Коментар


                          #13
                          Моя правописна грешка. 17 имах впредвид. Дадените размери отговарят на 195/55/15.

                          Коментар


                            #14
                            Колега Шморхи, 205/40R17 е твойта гума - няма разлика в диаметъра Евентуално можеш да опиташ с 215/40R17, но хем става по-голям диаметъра, хем е по-скъпа гумата А с профил 45 няма да стане, от сега да си знаеш...

                            Коментар


                              #15
                              Зная, че няма да стане, ползвам тука едни калкулатори, но някой да каже със сигурност дали стават самите джанти и да ги отнасям.

                              Коментар

                              Working...
                              X