Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пиян неправоспособен водач уби 15-годишен спортист във Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пиян неправоспособен водач уби 15-годишен спортист във Варна

    "Мерцедес" уби младеж в района на "Чаталджа"15-годишният Денислав - ученик от Спортното училище във Варна, загина тази сутрин около 8.15 ч. след като бе блъснат от "Мерцедес" с добричка регистрация. Това съобщиха за Дарик от Варненската полиция. Инцидентът е станал до автобусна спирка по бул. "Осми приморски полк" в близост до пазар "Чаталджа". 22-годишният водач на автомобила - Хюсеин Нихат, е загубил контрол над возилото и се е качил на тротоара. Освен че не е притежавал документи за колата, шофьорът е бил пиян, е доказала проверка с дрегер. Мястото на катастрофата е отцепено от полицаи, което е причинило огромни задръствания в района на "Чаталджа".Копирано от Дарик РадиоПо радиото казаха още, че ученикът е загинал вследствие на тежка черепно-мозъчна травма.СНИМКИ ОТ КАТАСТРОФАТАПроменено е заглавието, поради нарушаване на т.1.14. от правилника на форума.Модераторски екип на www.fiat-bg.org

    #2
    УЖАС...един колега на работа ми разказа бил е там и е видял всичко...онзи ...щях да използвам няколко неприлични думи, но ще ги спестя...е карал като луд...и колата му е поднесла след натискане на спирачки...лека му пръст на момчето... Yellow_Flash_Colorz_PDT_32 И ДА КАРАТЕ !!!ВНИМАТЕЛНО!!!...НИКОЙ НЕ Е ДЛЪЖЕН ДА ЗАПЛАЩА С ЖИВОТА СИ ЗАТОВА, ЧЕ НЯКОЙ ДРУГ Е РЕШИЛ ДА СЕ ПРАВИ НА ГЕРОЙ...
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      ...

      Преди около 25 години по тогавашната 2ра програма на телевизията даваха едно предаване - казваше се "Втората възможност". Показваха като клип различни видове автомобилни катастрофи и след това, анализираха причините и показваха отново като клип как въпросната катастрофа е можело да бъде избегната. Всяка серия на това предаване започваше с една сентенция, която съм запомнил и до днес: "Човекът е единственото животно, което се спъва два пъти в един и същи камък!"...Чудя се защо сега, когато автомобилите и шофьорите станаха толкова много, не дават подобни предавания! Какви ли не кампании се правят, харчат се пари за тях... А много по-полезно от всяка измислена кампания би било едно такова предаване. Естествено - ще бъде полезно не за идиотите, които се мислят за безсмъртни, а за хората, които чрез него биха видели и оценили дадена катастрофна ситуация, без да им се налага да я изпитат на собствен гръб(автомобил)...
      Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
      Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

      Коментар


        #4
        Re: Пиян турчин уби 15-годишен спортист във Варна

        Много жалко за момчето А за тоя нещастник дето е карал мерцедеса нямам думи Такива като него трябва да ги тикат в затвора за много годинки при най-големите бабити да видят за какво е наказание Аз знам много добре какво означава турчин или румънец на пътя.Работата ми е свързана с пътуване в региона и направо изтръпвам всеки път като видя камион особено с регистрация като горните дето споменах.Дано се намалят тези произшествия до минимум ,но за да стане това полицаите трябва да спрат да земат пари и да започнат да си вършат работата
        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

        Коментар


          #5
          Колеги, не затвор, защо да са на безплатна почивка??? Каторга в урановите мини и/или смърт по особено болезнен и продължителен начин. Отрова, болезнена и бавнодействаща - докато се мъчи и умира - клепачите изрязани със скалпел и на голям екран да му се прожектират кадри от убийството, което е извършил. Пиян, без книжка, техеранец, турчин - е за тоя и смъртта е нещо като награда...
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар

          Working...
          X