Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1.2 16V vs. Мазда 323F

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво 1.2 16V vs. Мазда 323F

    Айде и аз да пусна една тема тук Та с мойта "бегачка" се дърпах с тая Мазда (преди време). Да уточня, не знам къв и беше двигателя. Пробвахме се един път нещо като летящ старт, по-скоро аз реших в движение да се правя на мъж и той ме усети . После 3 старта от място. Дистанцията (достатъчна за 1-ва, 2-ра и почити цялата 3-та) беше м/у светофарите на бул. Сливница (който е от Варна знае) посока към затвора.Какво се случи според вас?Ей тоз модел беше Маздата
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 80 16V

    #2
    Според мен Маздата те е победила Но дано да греша :D

    Коментар


      #3
      MateikoGT написа:
      Според мен Маздата те е победила Но дано да греша :D
      И според мен е така
      forza la FIAT
      http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

      Коментар


        #4
        Маздите си вървят доста прилично ,но щом колегата е пуснал темата явно нещо тая Мазда или е падала ,или колегата просто е искал да сподели изживяването!!! Иначе ако трябва да съм реалист ,а не сектант Маздата бие ,колкото и да не ми се иска!!!
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          #5
          ако маздтата е 1,5 89к.с. нещата са на кантар, може би с лек превес на маздата. но като цяло точно 323ката не е от най-вървежните коли.
          "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
          (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

          Коментар


            #6
            няма да забравя как още като купих бравока отидох на една бензиностанция на заредя.момчето което зареждаше огледа колата/преди 2 год.като че ли нямаше толкова бравота/и промълви филосовски:на тея изтребители само някоя японка може да им се упре. напълни ми душата та по темата-мисля че маздата ще бие/все пак зависи от двг./
            Renault Laguna 1,9 dci 2002

            Коментар


              #7
              Ами аз не съм много запознат точно с тези Мазди ,но както каза колегата чувал съм че не вървят много много ,но все пак зависи и от двг-то!Всъщност и аз се сещам за една случка с Типо-то...бяхме седнали пред нас на една пейка с едни приятели и бях пуснал музика от колата(тъкмо бях сложил цд-то и се гъзарех ) ,и спира по едно време един Форд Ескорт и от него слизат двама ,единият от които живее в моя блок и сме приятели от доста време.Другото момче дойде при нас и почна мохабета за коли...Та неговия Ескорт беше бая звер (в пълния смисъл на думата) ,вървеше много ,с него ходил по гонки и действително във Форда имаше доста тунинг!Та тогава той ме попита с какъв мАтор е Типчо и аз му казах 1.6 двувалка ,той доста се поучуди ,че не бил виждал и ме помоли да отворя капака да го види двг-то ,и като отворих се радваше като малко дете на близалка ,почнаха изказвания от рода на "Егати резачката ,тва ше върви много!" "Мали ни ми са мисли като го настъпиш как ще е..." ,а като му казах че няма ограничител на оборотите беше като гръмнат!!!Сподели ми че с неговия Ескорт го е страх да се пуска с Фиат-и щото досега не е бил Фиат...На мен ми стана драго ,понеже това го казва човек ,който ходи по гонки от доста време и разбира разни неща ,и още повече ,че го е страх от Фиат
              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

              Коментар


                #8
                Ииии верният отговор е...... ДА, маздата ме би, НО само като се дъпрахме в движение, на 3-та около 70-80 км/ч. Даже неможах да се изравня с него. Много се ядосах и като се наредихме на светофара, свалих джамека и му казах на момчето да се пробваме. Той се съгласи, а като му казах, че съм 1.2 и някав такъв пренебрежително ме погледна Светна зеленото и аз се "изстрелях" на 1-ва дръпнах пред него, на 2-ра вече беше поне 1 кола зад мене, на 3-та поддържах дистанцията и даже лекинко я увеличих. Чак не повярвах . Втория път същото, а на третия след като вкарах 2-ра и момчето се отказа. Ся не го знам той колко може да кара, но аз карам (не се фукам) доста добре, зная как да си ръчкам колицата.Че така..., 1.2 ама бегачка (хахаха)
                Fiat Bravo 80 16V

                Коментар


                  #9
                  италианския жребец в действие
                  forza forever

                  Коментар

                  Working...
                  X