Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам оригинални джанти за Fiat Bravo

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам оригинални джанти за Fiat Bravo

    Продавам оригинални джанти за Фиат Браво.Големина:185/55/15DOT:4903Profil:6mmбез заварарки, изкривявания и балони.Цена 320лвтел.0886478269
    Прикачени файлове

    #2
    Колега джантите стоят ли?
    Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

    Коментар


      #3
      Re: Продавам оригинални джанти за Fiat Bravo

      ka1_box написа:
      Продавам оригинални джанти за Фиат Браво.Големина:185/55/15DOT:4903Profil:6mmбез заварарки, изкривявания и балони.Цена 320лвтел.0886478269
      Какви са гумите има ли живот в тях...Коментар ще има ли за сериозни...?Ако искаш пиши на лични....
      ...

      Коментар


        #4
        Колега...офертата ми допада..кажи ми 4е си някаде близо до варна

        Коментар


          #5
          То ако беше до Варна до сегада съм ги купил.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            Колега тези джанти нямаше ли да ти ги носят от германия. От кога си ми ги обещал. Цената ме устройва, но и аз искам да си на близо за да ги видя, или да се оговорим, да ти ги връщам по куриера за моя сметка ако не ми харесат.
            Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

            Коментар


              #7
              миналата седмица се чух с колегата име върза!!!!!! да мина да ги видя когато бях принего изведнъж вече бяха продадени Yellow_Flash_Colorz_PDT_13

              Коментар


                #8
                нормално е - тази цена беше подозрително ниска, или са били в по-лошо състояние отвътрешната страна или ако са били истински са заминали като топъл хляб шото и на мен не ми отговаря на лични (ама не съм ги отнесъл аз де)
                Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                Коментар

                Working...
                X