Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам FIAT CОUPE 2000/16V - ПРОДАДЕНА.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам FIAT CОUPE 2000/16V - ПРОДАДЕНА.

    Дата на производство - март 1995 г.Тип двигател - БензиновМощност (к.с.) - 140 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - КупеПробег - 178 000 км.Цвят - ЧервенОсобености:2(3) ВратиABSAirbagАлармаЕл. ОгледалаЕл. СтъклаЛети джантиСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключванеШибедахКолата вече е без забележкител.: 0886/201-005 - Тоницена: 5400 лв. Цената подлежи на коментар при оглед
    Прикачени файлове

    #2
    :D
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Колега колата е УНИКАЛНА пусни цена и да мислиме
      Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
      Alfa Romeo 146 1.9 JTD
      Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
      Alfa Romeo 155 2.0 8V

      Коментар


        #4
        Радвам се, че и в България има хора, които купуват една кола, оправят я и след това я продават! А не само някакви скапани автоджамбази! Успех с продажбата, наистина изглежда уникално!!!
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          Executer написа:
          Радвам се, че и в България има хора, които купуват една кола, оправят я и след това я продават! А не само някакви скапани автоджамбази! Успех с продажбата, наистина изглежда уникално!!!
          аз купих колата за мен, ама заради софийските улици я продавам просто съм свикнал на по мека возия,не е толкова фрапантно, но все пак........

          Коментар


            #6
            Спешно, 5400 лв.

            Коментар


              #7
              Добро е купенцето.Снощи вечерта се засякохме на билата в надежда - пунто гт за наляво ,аз с мареа-та на баща ми посредата за към центъра и купенцето за надясно - готина картинка По джантите и номера видях че е това което се продава,ама чак като сви видях...
              Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
              Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
              Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

              Коментар


                #8
                Оффтопик: Искам такъв спойлер.....! Колата е добра! Успех с продажбата!
                Lancia Lybra 2,4JTD '03
                Фиат Браво 1.9TD75 '97
                Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
                Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

                Коментар


                  #9
                  nasty написа:
                  Добро е купенцето.Снощи вечерта се засякохме на билата в надежда - пунто гт за наляво, аз с мареа-та на баща ми посредата за към центъра и купенцето за надясно - готина картинка По джантите и номера видях, че е това което се продава, ама чак като сви видях...
                  еми аз там живея срещу билата, ама този прекрасен момент съм го пропуснал

                  Коментар


                    #10
                    нещо няма интерес от форума?да не би цената да не ви устройва?пък и коментари няма?

                    Коментар


                      #11
                      Еее изчакай малко,обявата е от скоро,нека я видят повече хора. Купето е готино, на мен също ми хваща окото, но просто не е за мен такава кола.

                      Коментар


                        #12
                        Бартери приемаш ли?
                        Fiat Coupe 1.8 16V

                        Коментар


                          #13
                          V_RIP написа:
                          Бартери приемаш ли?
                          благодаря колега но вече съм патил от бартери

                          Коментар


                            #14
                            Coupe

                            ЕЕЕ,браво колега многа е хубава,с тия крила са рядки.За късмет и аз имам същото крило на Купето ми.Късмет с продажбата.
                            Действай бързо,изненадващо и с груба сила.

                            Коментар


                              #15
                              Цената е страхотна, но може ли малко снимки отвътре?
                              Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

                              Коментар

                              Working...
                              X