Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Основен ремонт на Браво 1.6 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Основен ремонт на Браво 1.6 16V

    Колко пари ще струва да се направи основен ремонт на двигателя на Браво 1.6 16V ?

    #2
    800-1500Гледай цените на частите в www.axm-auto.com

    Коментар


      #3
      Моя когато скъсах агренажа ми излезна 1800+ при положение че смених всичко по главата барабар с единия вал ...Там някcде ще излезне зависи и в кой сервиз го правиш и колко ще те одрусат за труд...

      Коментар


        #4
        Ако го правиш някъде в провинцията ще ти излезе по-евтино.
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #5
          Sparco_Racing написа:
          Моя когато скъсах агренажа ми излезна 1800+ при положение, че смених всичко по главата барабар с единия вал ...Там някъде ще излезне зависи и в кой сервиз го правиш и колко ще те одрусат за труд...
          1800 ? Аз за 2400 си купих ново браво 1.6V в добро състояние на малко километри.Не беще ли по евтино да земеш нова глава с клапани от морга?Я разкажи плс. от какво ти се е скъсал ангренажа?
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #6
            infineon написа:
            Sparco_Racing написа:
            Моя когато скъсах агренажа ми излезна 1800+ при положение, че смених всичко по главата барабар с единия вал ...Там някъде ще излезне зависи и в кой сервиз го правиш и колко ще те одрусат за труд...
            1800 ? Аз за 2400 си купих ново браво 1.6V в добро състояние на малко километри.Не беще ли по евтино да земеш нова глава с клапани от морга?Я разкажи плс. от какво ти се е скъсал ангренажа?
            от несменяне ми е казвал колегата. тва браво го гледах и аз, но в последствие купих друго, а колегата взе това. продавача си каза, че на ремъка му е време
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар

            Working...
            X