Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нови рекорди

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нови рекорди

    Винаги съм харесвал форумите ..... има какво да се научи !!!!
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    #2
    Re: Нови рекорди

    Mitko написа:
    Мислех си че рекорда който бе поствен като пуснах форума никога няма да бъде минат, но на Богоявление бях оправдан. На 6.01.2005 беще поставен нов рекорд от 21 потребители едновременно ползващи форума. Благодаря ви приятели
    А пък след седмица- две ще имаме и 150 регистрирани във форума Очаквано по време на новогодишните празници и едноседмичната ми отпуска съм отстъпил второто място по брой мнения на ’hf hpe’ правилно, от него има какво да научим... естествено първото място още държи Митко

    Коментар


      #3
      Колкото до мен то аз всяка вечер и сутрин се ровя из форума и чета всичко.Свалям ви шапка момчета и най вече на Митко че намирате време и отговаряте на всички .Така трябва.Аз не мога да ви помагам много защото имам Пунтото от няколко месеца и още нямам проблеми с него.Единственото което мога да ви кажа че за правилната работа на двигателя от голямо значение е да ти работи добре и да ти бъде напълно изправен термостата.Ако си спомняте в началото ви писах че Пунтото ми гори доста и в града ми стига до 9л но след смяната на термостата сега зимно време не минава 7л градско.Това констатирам и това ви го казвам.С поздрав на Иванов ден от Иван Коцев --Ловеч.
      Фиат Панда 1.2 2006година
      Синджира си идва ,а козата я няма...

      Коментар


        #4
        Винаги сме на среща за всичко!Можеш да разчиташ само на най-верните фенове-аз и още малко хорицаБлагодаря Ви момчета!
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          Като гледам горните мнения, само от нашата част на България няма :PТа си рекох и аз да се вмъкна. Струва ми се, че в кратко време ще има още някой-друг потребител от Сливен. Досега бях в отпуск, но от понеделник тръгвам на работа и ще разхождам надписа www.fiat-bg.org/forum из града.Няколко човека сме все с италиански коли, но те за жалост и хал-хабер си нямат от интернет. Надявам се поне аз да продължа да имам достъп (на жена ми договора й изтича през февруари и мисля да ограничавам разходите до минимум, вкл. и чрез спиране на нета. Но не се безпокойте, и на работа имам нет

          Коментар

          Working...
          X