Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електро схема на Ritmo...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Електро схема на Ritmo...

    Търся спешно ел. схема на Ritmo. Или на някой друг модел, която да е поне приблизително подобна - доколкото съм чувал Фиат Регата трябва да има нещо общо... Карбураторен двигател, двувалка, 1.6л. - тоест пълни инжекциони и други подобни май няма да ми свършат работа...Дано да се намери, че обърнах Google с хастара навън и нищо...
    Fiat Ritmo 105TC
    1600cc 105к.с.

    #2
    Какъв е проблема? Нямам схема за съжаление, но ако може по някакъв друг начин да помогнем?
    FIAT Tipo 1,4mi - EX
    Alfa Romeo 146ti - EX
    Alfa Romeo 156 2,4JTD

    Коментар


      #3
      tonov написа:
      Какъв е проблема? Нямам схема за съжаление, но ако може по някакъв друг начин да помогнем?
      Благодаря, но няма определен проблем. Просто колата е стара и е поддържана много зле. В таблото е каша от проводници, връзките са нагорели и хлопат, половината датчици не работят... Замислил съм да направя една голяма профилактика с пълно разглабяне на таблото и преокабеляване на почти всичко. Най-лесно това става, когато има схема - просто смъкваш всичко, кабелите се разплитат и подреждат, сменят се обувките и всичко се свързва отново по схемата.
      Fiat Ritmo 105TC
      1600cc 105к.с.

      Коментар


        #4
        здрасти

        Здравейте пичове и аз нещо съм го закъсал с инсталацията но на мен ми трябва ел. схема за Ритмо дизел 1.9 . Ще съм ви благодарен ако пишете тук или на мейла.

        Коментар


          #5
          ... и аз търся. Прерових нета ама нищо. Всички търсят, а тези които имат книжки към колите не искат да ги сканират.
          BR

          Коментар


            #6
            ритмо

            е има ли още такива коли :D а за инсталацията най големия проблем е на мястото кадето са бушоните там връзката е с едно фолйо от към двигатела и купето едно време имахме такава кола ще провера на едно място за схеми
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              #7
              Има ли развитие по въпроса?
              BR

              Коментар


                #8
                BR

                Коментар


                  #9
                  Имам Регата 70S 1,3 карбуратор. Книжката я имам но е на холандски или нещо такова. Затова не съм я отварял. Нямам скенер, но все нещо ще измисля. Ако има схема може да я снимам с телефона и после......Само да ти се занимава. Най-весело беше като не щяха да се вдигнат прозорците. Как да я отавиш на улицата. А да изчезнаха и фаровете. Последва нощен екшън с отверки, докато намеря една лоша връзка в кутията на кормилото. Не точно лоша, ами заради това, че късите светят по цял ден, кабелните обувки се загряват, омекват, почерняват, връзката се влошава, от което загряват повече и...........................Айде чао. Утре ще проверя за схемата
                  PUNTO 1,2 8V 2001

                  Коментар


                    #10
                    Проверих. Няма схема. Съжалявам. Като си мисля, не си зле със жиците и ако имаш повече време, ще се справиш.УСПЕХ!Аз ще се поровя из google И ако изскочи нещо ще пиша тук.
                    PUNTO 1,2 8V 2001

                    Коментар

                    Working...
                    X