Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неизползван безжичен рутър!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Неизползван безжичен рутър!

    Продавам абсолютно НОВ, неизползван безжичен рутър Belkin F5D7230.Бях с друга версия на модела повече от година, но нещо се прецака и започна да забива по няколко пъти на ден.Съответно направих рекламация, тъй като беше в гаранция и ми беше подменен. Получих го днес - както е видно гаранцията на новия стартира от вчера (вижте снимките).Но междувременно не издържах без нет в къщи и взех назаем един Д-линк, който скоро замених с купен от мен Linksys - тъй като реших да си взема по яка машина, а размотаването със замяната продължи почти 3 седмици. Този не съм го ползвал, само съм го пуснал за да го пробвам - работи нормално.Има 4 кабелни порта и безжична връзка, поддържа всички видове връзки по лан, безжичната връзка има множество възможности за кодиране, има вграден DHCP сървър - което ще рече че си организира вътрешна мрежа и през достатъчно оборудване може да държи много компютри.Искам само да предупредя, че модела не е от най-силните на пазара, но това е видно и от цената. Идеален е за домашна употреба на нет - нормално сърфиране.Има 2 години гаранция - тече от вчера.Цена - 50 лв.
    Прикачени файлове
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    колега това как се монтира изисква ли някакви настройки

    Коментар


      #3
      t_andonov написа:
      колега това как се монтира изисква ли някакви настройки
      Настройките са елементарни, но най-вероятно ще трябва да се направят от доставчика, защото той знае за каква връзка да ги направи.Интерфейса е уеб-базиран - т.е. в рутъра се влиза с IP адреса му през някой браузър и всичко се барника така...
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        Yavor написа:
        t_andonov написа:
        колега това как се монтира изисква ли някакви настройки
        Настройките са елементарни, но най-вероятно ще трябва да се направят от доставчика, защото той знае за каква връзка да ги направи.Интерфейса е уеб-базиран - т.е. в рутъра се влиза с IP адреса му през някой браузър и всичко се барника така...
        бартер за часовник виж по надолу имам обява

        Коментар


          #5
          Сори, имам си часовник, даже няколко зависи с какви дрехи съм Вярно - Касио 2бр и един не му помня марката за костюм ( с кожена каишка и т.н.), ама я кажи може ли някъде да се видят твоите часовници - след няколко месеца жената има рожден ден и може да и взема нещо по този повод...
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            Yavor написа:
            Сори, имам си часовник, даже няколко зависи с какви дрехи съм Вярно - Касио 2бр и един не му помня марката за костюм ( с кожена каишка и т.н.), ама я кажи може ли някъде да се видят твоите часовници - след няколко месеца жената има рожден ден и може да и взема нещо по този повод...
            може колега аз съм от хасково като решиш някой ден звънни да се видим ще ти покажа какви модели имам да си избереш

            Коментар


              #7
              колега, това за уайърлес интернет вкъщи ли е, че един приятел си търси, да му кажа
              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
              e30 forever!

              Коментар


                #8
                BEX---GT написа:
                колега, това за уайърлес интернет вкъщи ли е, че един приятел си търси, да му кажа
                Точно за това е!Аз вече над година в къщи съм така и е много удобно.Цената само за тук я правя 50лв!
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #9
                  добре, колега, благодаря много, ще му кажа и ако има интерес, ще ти пиша лично
                  A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                  e30 forever!

                  Коментар


                    #10
                    ПРОДАДЕН

                    Коментар

                    Working...
                    X