Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електомагнитен винтил

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Електомагнитен винтил

    Купувам електромагнитен винтил за стабилизация на оборотите на празен ход.
    Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

    #2
    Кажи, че търсиш стъпково моторче... :D Иначе не мога да ти помогна с такова...
    Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
    София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

    Коментар


      #3
      Не всички са със стъпкови мотори. Моята Темпра, която продавам на части е с електомагнит. Като гледам двигателят на човека, който го търси е същият. Проблемът е, че още не съм намерил къде да паркирам колата за последна стоянка, така че да я разпадам изцяло.
      Добри Божилов
      www.komentari.com

      Коментар


        #4
        Точно така,прав е Dobri,това е електомагнитен винтил-двигателя е 159А4.000
        Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

        Коментар


          #5
          Моят е двулитровият мотор 159А6046. Абсолютно еднакъв с 1.8 - двувалката. Различават се само по полезния ход на буталото. Вентила трябва да стане.
          Добри Божилов
          www.komentari.com

          Коментар


            #6
            Re: Електомагнитен винтил

            lu40 написа:
            Купувам електромагнитен винтил за стабилизация на оборотите на празен ход.
            аз си търсих преди време, но стъпково мотор4е, не винтил. единственото място от около 10-тина морги, където намерих беше "Анкол" май се каваше, това е до резиденция врана ако не се лъжа, потърси в нета ще намериш адреса, ако не успееш кажи аз ще намеря даже и телефон. м/у другото доста я хвалят. успех
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар

            Working...
            X