Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

каско в ЗК ОРЕЛ НАМАЛЕНИЕ !!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    каско в ЗК ОРЕЛ НАМАЛЕНИЕ !!

    привет на всички ако има желаежи за каско в орел осигурявам намаление 10% ако се плати на куп каското може и на 15% да стигнемако имате гражданска на орел хващате автоматично още 10% ако има интерес ще дам тел.за връзка успех на всичкиКолега, мнението ти ОПРЕДЕЛЕНО не е за тук! Местя темата в по-подходящ раздел, дано не се повтаря.Zaphod

    #2
    Да зема да застраховам мойта и ще трябва да дадеш някой лев дето сам я застраховал с тея намаления

    [Skype - FIAT_FREAK

    Коментар


      #3
      хааааа

      малко ли е намалението? Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 малиии ама то май без пари искате да е и да има каскотц тц тц аа за темата сори ама не знаех къде да я пусна не съм ориентиран още

      Коментар


        #4
        Изтривам постовете на Snaker и последния на Roberto. Има ли нужда да обяснявам защо?
        Alles in Ordnung

        Коментар


          #5
          За колко пари крайна цена даваш каско срещу кражба на кола със застрахователна стойност 4000. Колата има по-голяма застрахователна стойност, но аз искам да си поема сам част от риска и ако ми я свият, да взема 4000.
          Добри Божилов
          www.komentari.com

          Коментар


            #6
            привет пич това което правя аз е да те вкарам в орел и да ти осигуря намалението на каското! няма да ти правя аз застраховката!това което мога да ти кажа че аз лично много съм доволен от тях и не съм имал грижи!с моя кола щети не съм имал а ги ползвам от 4год но сестра ми е абонирана там и е доволносъщо да спомена че колите не им ги пипатвсичко е въпрос на избор

            Коментар


              #7
              Zaphod написа:
              Изтривам постовете на Snaker и последния на Roberto. Има ли нужда да обяснявам защо?
              ми за моя принципно да ...но гледам че се престараваш от време на време тъй че няма проблеми ...се тая ... жив и здрав
              :: Show me some Madness ::

              Коментар

              Working...
              X