PDA

View Full Version : каско в ЗК ОРЕЛ НАМАЛЕНИЕ !!

roberto
12.10.2005, 16:57
привет на всички:) ако има желаежи за каско в орел осигурявам намаление 10% ако се плати на куп каското може и на 15% да стигнем:)ако имате гражданска на орел хващате автоматично още 10%:) ако има интерес ще дам тел.за връзка :naughty: успех на всички:)Колега, мнението ти ОПРЕДЕЛЕНО не е за тук! Местя темата в по-подходящ раздел, дано не се повтаря.Zaphod

NIGHT^WALKER
12.10.2005, 17:01
Да зема да застраховам мойта и ще трябва да дадеш някой лев дето сам я застраховал с тея намаления :)

roberto
12.10.2005, 17:07
малко ли е намалението? Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 малиии ама то май без пари искате да е и да има каско:)тц тц тц :)аа за темата сори ама не знаех къде да я пусна не съм ориентиран още :oops:

Zaphod
13.10.2005, 09:39
Изтривам постовете на Snaker и последния на Roberto. Има ли нужда да обяснявам защо?

Dobri
14.10.2005, 09:14
За колко пари крайна цена даваш каско срещу кражба на кола със застрахователна стойност 4000. Колата има по-голяма застрахователна стойност, но аз искам да си поема сам част от риска и ако ми я свият, да взема 4000.

roberto
14.10.2005, 09:30
привет пич това което правя аз е да те вкарам в орел и да ти осигуря намалението на каското! няма да ти правя аз застраховката!това което мога да ти кажа че аз лично много съм доволен от тях и не съм имал грижи!с моя кола щети не съм имал а ги ползвам от 4год но сестра ми е абонирана там и е доволно:)също да спомена че колите не им ги пипат:)всичко е въпрос на избор:)

Snaker
19.10.2005, 11:21
Изтривам постовете на Snaker и последния на Roberto. Има ли нужда да обяснявам защо?ми за моя принципно да ...но гледам че се престараваш от време на време тъй че няма проблеми ...се тая ... жив и здрав