Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам ксенон кит H4 6000k

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам ксенон кит H4 6000k

    Продавам ксенон кит. Купен от Сайта .... Включва баласти, крушки, кабели, и всичко необходимо. Продава се защото се оказа, че моя пунтак му требва H1. (навит съм и на замяна със H4)Ако искате да "прогледнете" или просто ви мързи да превключвате от къси надълги с този комплект няма да има нужда ... Живота на крушките е много по дълъг от този на обикнонените.Инсталацията е от типа "plug & play" - за индианци Цената е 3 пъти по-ниска от тази в БГ и няма нужда да плащате на майстор да ви го слага.цена: 200 лв. тел.: 0895/676-930 клип до 17 часа.МодерираноТемата за ксенона не е да се прави бизнес , а колегите да имат стоката на по-ниска ценаНе може така да спекулираш с цената на комплекта, която реално е два пъти по-нискаВярно е че си рискувал парите си, но това е прекаленоSev
    Прикачени файлове
    Catalogue: 1A | PUNTO BZ. GAMMA '97 (1997-1999)
    MVS: 176.526.1(0) | SPORTING (1.2 16V) 3 PORTE
    Engine Stamp: 176B9.000
    Version Code: 176BV
    Version: V5 | SPORTING | 03.'98

    #2
    Сигурен съм че едната снимка е правена от колата на колегата Rokambol!!! Дори логото му е долу вдясно! Ето :http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=211278#211278 Поради публикуване на чужда снимка, мисля че обявата е некоректна, защото не показва как реално свети този комплект.

    Коментар


      #3
      Да снимките са на колега от форума. Даже съм пропуснал варианта със ксенон кита (качил само тази с "обикновените" фарове). Цената е такава защото съм си поел риска да си изгубя парите + този комплекта да се повреди по пътя (все пак Хонг Конг си е на майната си). Цената вече е 150лв.ПП Целта ми не е търговия, а да продам този комплект и да си купя Х1 щото такъв ми трябва. Навит съм и на трампа.
      Catalogue: 1A | PUNTO BZ. GAMMA '97 (1997-1999)
      MVS: 176.526.1(0) | SPORTING (1.2 16V) 3 PORTE
      Engine Stamp: 176B9.000
      Version Code: 176BV
      Version: V5 | SPORTING | 03.'98

      Коментар


        #4
        колега защо просто не си купиш крушки Н1 и си готов!аз имам един комплект крушки Н1 от въпросния сайт поръчах си ги ей така аз съм с 5000К и мислех да ги сложа да видя разликата ама все не ми сезанимава,защото моя ксенон е монтиран с релета и не е просто махаш едните и слагаш другите и за момента стоят още в кутията
        RIP Bravo 100 16V
        Audi A4 2.5 TDI

        Коментар


          #5
          А бе аз лесно ще си купя само крушки ама гледам че ще трябва да се резат кабели и ще стане циганска работа ....
          Catalogue: 1A | PUNTO BZ. GAMMA '97 (1997-1999)
          MVS: 176.526.1(0) | SPORTING (1.2 16V) 3 PORTE
          Engine Stamp: 176B9.000
          Version Code: 176BV
          Version: V5 | SPORTING | 03.'98

          Коментар


            #6
            Още ли се продава?
            Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

            Коментар

            Working...
            X