Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава - смяна на ангренажен ремък в Бургас

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брава - смяна на ангренажен ремък в Бургас

    Преди 15-на дни си смених ремъка и ролките в Бургас - Брава 1,6Сервизът е БургАуто - на ул. Транспортна (преди Техномаркет Европа)Имат необходимия инструментЦената на труда е 60 лева, ако няма климатик 45Смениха го за около 3 часаИмат и части, но са по-скъпи - около 200 лева
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #2
    колега и аз сьм от бургас но маи това дето го казваш няма да е "нашия" сервиз!маи не си о4арован

    Коментар


      #3
      не, даже напротивсвършиха си работата идеалнооставих колатазвъннаха, че е готовавзех си явсичко беше точно
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        В сервиз фиат срещу Океански риболов за 50 лв ми смениха агренажния ремак ,ремъка на динамото/хидравлика ,климатик,водна помпа/За около 1час ако не и по малко

        Коментар


          #5
          видях 4е имаш МАРЕЯ! едно приятел4е също има марея и вика 4е като сложел 20лв. бензин и карал към 200 км.????вазможно ли е това,малко ме съмнява

          Коментар


            #6
            mirkooo написа:
            видях 4е имаш МАРЕЯ! едно приятел4е също има марея и вика 4е като сложел 20лв. бензин и карал към 200 км.????вазможно ли е това,малко ме съмнява
            Мойта е дизел

            Коментар


              #7
              mirkooo написа:
              видях 4е имаш МАРЕЯ! едно приятел4е също има марея и вика 4е като сложел 20лв. бензин и карал към 200 км.????вазможно ли е това,малко ме съмнява
              може, но извънградско
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                да да и неговата е 1.9 jtd да предимно извън градско, но въпреки вси4ко това са 5лна 100 км.което за кола 1,9 е доста малко

                Коментар


                  #9
                  mirkooo написа:
                  да да и неговата е 1.9 jtd да предимно извън градско, но въпреки вси4ко това са 5лна 100 км.което за кола 1,9 е доста малко
                  Съвсем нормално си е точно за 1.9 си е тоя разходМойта е с по стария мотор 1.9TD 100 извънгардско ми гори 5л/100км а градско под 7л/100 немога да я сваля ,но неговата е JTD един приятел има JTD градско на стъпка му гори 6.5л/100км извън градско му пада на 4,5л/100 затова че напълно е възможно JTD e голяма работа не го подценявай.Между другото братовчед ми има астра 1.7тд и му гори повече от моийта кадето е 1.9ТД и два пъти повече коне

                  Коментар

                  Working...
                  X