Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гложенски манастир

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гложенски манастир

    Днес, на връщане от София към Плевен, се отбихме до Гложенския манастир - отбивката за Гложенския манастир е близо да гр. Ябланица; след малко има разклон за с. Малък Извор, след което следват около 5 км. по живописен асфалтиран път с отвесни скали от едната и пропаст от другата страна. Пътя е малко тесен на места - с голям зор се разминахме с един голям джип, но все пак разминаването е възможно (стига някой автобус с туристи да не се е запътил нагоре или надолу). Основна атракция на мастира е отец Нектарий. Има си и гостоприемница, в която се готви вкусно и цените са по джоба на всеки. Има табели, че за снимане се плаща по 5лв, но това е оставено на добрата воля на посетителите и никой не те гони, ако си щракаш с фотоапарата. Пейзажа отгоре е страхотен, а в самия манастир може да се види къде е бил заточен Васил Друмев и скривалището на Васил Левски. Хапнахме рибена чорба от пъстърва и ориз със гъби. Отец Нектарий слезе на паркинга, за да освети един джип и ние се пуснахме подир него, за да погледаме тази безумна атракция Ето тук има малко снимки. Мястото си заслужава да се види!http://www.snimka.bg/album.php?album_id=228308
    Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
    Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

    #2
    Мдааа....страхотно място е. А на входа, колега, посрещна ли ви ето този красавец:

    Коментар


      #3
      Нас ни посрещна, миналата година
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        Айде няма да ви качвам моите снимки ,че те са същите горе долу ,но тоя отец какво представляваше защото ние попаднахме на един слаб дългокос п......л доста пиинал.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5


          Посрещна ни и нас, ама не съм му сложил снимкатаА отеца явно е същия - млад, слаб, дългокос... Не знам дали е п...л, ама миналата година когато полото на приятелката ми отказа да запали, отчето удари едно рамо, та помогна
          Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
          Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

          Коментар


            #6
            Re:

            karloson написа:
            Посрещна ни и нас, ама не съм му сложил снимкатаА отеца явно е същия - млад, слаб, дългокос... Не знам дали е п...л, ама миналата година когато полото на приятелката ми отказа да запали, отчето удари едно рамо, та помогна
            Кво разправяш ние разгледахме манастира докато се появи от нищото рошав и пиинал.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              ...

              Ето го отчето
              Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
              Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

              Коментар

              Working...
              X