Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo 1.6 vs BMW 318, 115 к.с

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo 1.6 vs BMW 318, 115 к.с

    Как мислите колеги, ще дръпна ли бавареца със БРАВОТО
    forza la FIAT
    http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

    #2
    Колега според мен го издухваш те тия гълъбарници 318 толко тежът, че според мен го биеш.
    Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD
    Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
    Alfa Romeo 155 2.0 8V

    Коментар


      #3
      И според мен ще го дръпнеш. 318 не знам дали повечето не са читави или какво, но не вървят изобщо както трябва.
      FIAT Bravo JTD GT '99

      Коментар


        #4
        Re: Bravo 1,6 vs BMW 318 115cv

        кое 318 Е30 или Е36 според мен със Е30 гонката ще е почти равностойна и на високата скорост /140 км/ч. примерно/ ще те мине със малко
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          Че те повече от 140 няма ли да могат да вдигнат? Аз днес с Мареа комби със същия двигател 180 дръпнах.
          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

          Коментар


            #6
            то аз със моята 205 съм лепил, ама ми беше чудно дали ще бия бавареца, щото много са прехвалени тия бараки, приказките им големи, ама от страна на вървене май ги няма, но не съм сигурен.
            forza la FIAT
            http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

            Коментар


              #7
              Ясно, ама понеже колегата казва "високата скорост, 140 примерно", и аз се учудих това ли са високите скорости и че не е проблем и двамата да ги вдигнете, но пак няма да се разбере кой е по-бърз. А иначе дано му начупиш канчето!
              Fiat Marea Weekend 1,6 16V

              Коментар


                #8
                sugarboy написа:
                Ясно, ама понеже колегата казва "високата скорост, 140 примерно", и аз се учудих това ли са високите скорости и че не е проблем и двамата да ги вдигнете, но пак няма да се разбере кой е по-бърз. А иначе дано му начупиш канчето!
                колега като казах високата скорост 140, имах предвид от 140 нагоре , а не че толкова могат да вдигнат колите :D
                TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                UNO 1.0 FIRE

                Коментар


                  #9
                  sugarboy написа:
                  Ясно, ама понеже колегата казва "високата скорост, 140 примерно", и аз се учудих това ли са високите скорости и че не е проблем и двамата да ги вдигнете, но пак няма да се разбере кой е по-бърз. А иначе дано му начупиш канчето!
                  БМВ не са бараки, и няма база за сравнение.... може и да го биеш успех.. все още няма толкова бърз фиат, че да бие БМВ. Германските марки не са прехвалени без нищо, верно малко множко им иде понякога, но определно не са коли за ебавки, нито една от тях! Било то Опел(който смятат повечето тук за бараки, но сигурно не са се качвали на опел никога), Ауди, БМВ, Порше, Мерцедес, Фолксванегените също, защото единствения им слаб модел е голф 3 и след него няколко пасата и полота на тази база, но след това.... така че не ми говори, че БМВ са бараки, ок върви пусни се никой нищо не губи ако го биеш ще се радваме всички, че още една баварка е в черния списака на Фиат...За мен лично убиеца на БМВ-та от 3-та серия и М3 е Фиат Купе... нрьнсм пудскайте се после пийте по една бира, но не да ми шофирате после... и така квото стане . Немците правят едни от най-добрите коли, италянците също на доло-горе почти същото качество, но пък + по ниска цена... но това е друга тема Айде успех.

                  Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                  ex:Opel Kadett 1.3
                  ex:Fiat 125p
                  ex:Москвич 412

                  Коментар


                    #10
                    Колега, въпрос на вкус е за мен всички изброени от теб коли не са бараки, а са ЕБАТИ БАРАКИТЕ!Аз лично освен италианско абсолютно никоя от немските (вечни, никога не чупещи се и малко харчещи и едва ли не перат готват и чистят )не бих си взел по скоро ще си стегна москвича който е по-изгнил вече пред блока да се возя от колкото немска кола толкова патих от тях, че не искам и на снимки да ги виждам.
                    Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
                    Alfa Romeo 146 1.9 JTD
                    Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
                    Alfa Romeo 155 2.0 8V

                    Коментар


                      #11
                      евала колега и аз съм на твоето мнение, според мен, ако не бяха мерцедес и бмв, сервизите щяха да фалират.
                      forza la FIAT
                      http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                      Коментар


                        #12
                        Ох стига глупости баш за мерцедес недей да говориш празни приказки, че е меко казано смешно.Колкото до дръпката БМВ-то е слабо в старта.До 100 ще си пред него с сигурност. Сложите ли трета не знам, но на 4-та ще те изяде
                        VTS 16V

                        Коментар


                          #13
                          Аз съм навит ако бравото на колегата е в перфектно състояние си връзвам мойто браво което е същото, че бмв-то евентуално на 5-та вече в много високите скорости ще го бие, но иначе печели.
                          Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
                          Alfa Romeo 146 1.9 JTD
                          Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
                          Alfa Romeo 155 2.0 8V

                          Коментар


                            #14
                            значи колега моите приказки не са празни аз като ходя по сервизите си правя моя статистика, онзи ден в севиза на един познат имаше 6 коли от които 3 бяха мерцедес, карам моето браво, вече 4 години и досега единственото нещо което съм сменил са амортисьори и накладки, недей да си мислиш, че като се казва мерцедес е нещо повече от другите коли, това са пълни глупости, патят много и най-вече с електрониката.
                            forza la FIAT
                            http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                            Коментар


                              #15
                              Две години съм карал Опел Омега 2.0 115 к.с, 89-та. Върви колкото мойта, вози по-добре. Карал съм голф 2 1.6. Ауди 80, 90, А4 да изброявам ли...Като фиатачетата вървят японците и бмв. Не мисля че са бараки, но не знам с ауди 80, 90 или а4 кой фиат ще дръпнеш в стандартна версия, в същия клас. БМВ според мен има доста шансове, особено мощните версии са страхотни.
                              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                              Коментар

                              Working...
                              X