Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вероятно 100%-ва смърт на водача...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вероятно 100%-ва смърт на водача...

    Вчера докато пътувах, между Севлиево и Търново засякох това возило. Като гледам снимката, смъртта е много вероятна. Забележете на втората снимка, как пътната помощ започна изпреварване и къде. Явно факта, че караш размазан джип, не респектира по никакъв начин.... :

    #2
    Тия "шофери" на камиони са адските малоумници в повечето случаи...
    Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

    Коментар


      #3
      според мен пък има видимост,и не е чак толкова опасно все пак шофера на камиона е доста нависоко и гледа над храстите
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        Да има и непрекъсната линия и ограничение на 50 км
        Fiat Marea / 1.9 TD 100 / Weekend
        Škoda Fabia / 1.9 TDI /

        Коментар


          #5
          stef написа:
          според мен пък има видимост,и не е чак толкова опасно все пак шофера на камиона е доста нависоко и гледа над храстите
          Над никакви храст не гледа- изпреварва още по- голям камион- какво да види при десен завой- нищо, даже идващата кола в насрещното, която присветква с фарове, и ги делят само 2-3 секунди от разминаване "на косъм" с изправени коси...- тоя с автовоза е ПЪЛЕН ОЛИГОФРЕН- не правете така!
          Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

          Коментар


            #6
            Kimi_Raikonen написа:
            stef написа:
            според мен пък има видимост,и не е чак толкова опасно все пак шофера на камиона е доста нависоко и гледа над храстите
            Над никакви храст не гледа- изпреварва още по- голям камион- какво да види при десен завой- нищо, даже идващата кола в насрещното, която присветква с фарове, и ги делят само 2-3 секунди от разминаване "на косъм" с изправени коси...- тоя с автовоза е ПЪЛЕН ОЛИГОФРЕН- не правете така!
            Абсолютно подкрепям
            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

            Коментар


              #7
              Уоу това Таурег ли е?!

              Коментар


                #8
                ivanko_rs написа:
                Kimi_Raikonen написа:
                stef написа:
                според мен пък има видимост,и не е чак толкова опасно все пак шофера на камиона е доста нависоко и гледа над храстите
                Над никакви храст не гледа- изпреварва още по- голям камион- какво да види при десен завой- нищо, даже идващата кола в насрещното, която присветква с фарове, и ги делят само 2-3 секунди от разминаване "на косъм" с изправени коси...- тоя с автовоза е ПЪЛЕН ОЛИГОФРЕН- не правете така!
                Абсолютно подкрепям
                Аман от простотии на неподходящото място

                Коментар


                  #9
                  Точно тогава бях тръгнал към Казънлък , през Шипка, на Боаза след като свършва магистрал Хемус има много гадни завои. Там един Туарег бeшe разцепил един камион,може би е този.Беше страшно!

                  Браво 1,6 16V

                  Коментар


                    #10
                    Така ще е, докато глобите не станат 4-цифрени думи и НАИСТИНА почнат да вкарват пияните водачи на МПС-та в затвора...

                    Коментар


                      #11
                      Прати снимките в КАТ. Току виж земат,че го глобят.
                      Marea Weekend HLX Jtd 110

                      oO(_)____////____(_)Oo

                      Коментар

                      Working...
                      X