Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Почистване на дюзи Брава 1.6 ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Почистване на дюзи Брава 1.6 ?

    Здравейте, дайте съвет как да си почистя дюзите на колата в домашни условия, възможно ли е изобщо или става само с ултразвук? В момента са ми свалени смукателните тръби и дюзичките са ми открити и си личи че по тех има доста нагар, причинен от карането на гас (най вероятно), а работата на бензин е много кофти, мисля че е от този нагар!?
    Brava 1.6 16V ELX

    #2
    Щом си мераклия, хаиде честито Ето ти една тема с снимки благодарение на колегата Delta от Ланча форума.http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic_3552_0.html
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    Коментар


      #3
      Re: Почистване на дюзи Брава 1.6 ?

      murci написа:
      Здравейте, дайте съвет как да си почистя дюзите на колата в домашни условия, възможно ли е изобщо или става само с ултразвук? В момента са ми свалени смукателните тръби и дюзичките са ми открити и си личи че по тех има доста нагар, причинен от карането на гас (най вероятно), а работата на бензин е много кофти, мисля че е от този нагар!?
      знам, че в съединение едва ли ще се намери ваничка, но в сф в конрад последно имаше оферта за 24 лв ако не се лъжа, не съм 100% сигурен за цжената, но е горе долу толкова. с нея е елеметарно. не съм прочел все още темата от ланча форума, но мисля с кореселин може да го поразлигавиш този нагар
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Slavi_Lancia написа:
        Щом си мераклия, хаиде честито Ето ти една тема с снимки благодарение на колегата Delta от Ланча форума.http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic_3552_0.html
        Мераклия съм, но само с мерак не става (май), но с бая труд се получава, благодаря ти Slavi_Lancia за точните съвети и насоки!
        Brava 1.6 16V ELX

        Коментар

        Working...
        X