Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво vs Голф GTI

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво vs Голф GTI

    ето какво ми се случи днес:спирам си на светофара и си чакам.с резки спирачки до мен се настанява въпросния голф.от вътре както е нормално кънти яко музиката а момчето гледа колата ми с някаква гадна усмивчица и много деликатно форсира на място.не обичам дръпките особено в населени места но още повече не обичам да се държат нагло и затова/а и при наличието на доста дълъг и прав булевард отпред/реших да поразкърша бравока.та ето и резултата-както и предполагах голфа тръгна с въртежи като взе половин кола-към края на първа и в началото на втора обаче стана нещо чудно-настигнах го и започнах да го водя.на трета вече бях с кола преднина но наближаваше другия светофар и намалих. незнайно защо на другия светофар погледа на момчето беше забит някъде в педалите . знам че този модел ме бие отвсякъде но просто не мога да не се похваля Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
    Renault Laguna 1,9 dci 2002

    #2
    Re: Браво vs Голф GTI

    Натрил си носа,т.е. пратил си го на мястото му,поредния селски тарикат,който кара колата мечта на всеки "селянин".П.П.Думата "селянин" я използвам като нарицателна за човек с малко сиво вещество в сферата на раменете си,а не за да обидя някой по произход или местоживеене
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

    Коментар


      #3
      Абе ще използвам темата - точно един такъв какъвто го описваш, но с разликата че на дясната седалка седеше едно русичко сладурче....И заставаме на светофара на бул Витоша , след НДК, където минава автобус 72, посока от моста на влюпените, към пирогов. Дано да се сетихте за къде говоря. Светва зелено за надясно, а аз зяпам мацката, и тя ме гледа а аз и права нещо такова , плюс физиономия "целувка от селски тарикат през стъклото на кола, на светофар". И тя естествено се обърна и каза на младежа , и той се ядоса и започна да стърже с мотора и да се съска... и съответно и аз... Светва зелено за направо, оня развъртя гуми, и се напъва да ме дърпа и газ.... и сигурно се е накефил че ме дръпна, обаче аз завих надясно! Така младежа се дръпна с... нищото! Сигурно по- го е хванало яд така, отколкото ако се бяхме дърпали. Не че щях да го дръпна, не ми и беше зор, но ми беше забавно - мацето беше поне 9-ти клас, с изгледи за 10-ти!

      Коментар


        #4
        Хи-хи-хи-хи,с голям финес си го пратил да си ходи
        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

        Коментар


          #5
          те така се прави културно...поздрави :D
          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

          Коментар


            #6
            Е то кой не е имал такива случки... Веднъж ми се случи такава нерегламентирана дръпка в Люлин и след като го дръпнах ( няква мазда беше ) и спирам на следващия сфетофар и го чакам да се изравни с мен. Щях да му предложа да прехвърли едната мацка при мен ( бяха две сладурки с него ) та да сме по-равни ама той явно така бързаше, че мина на червено....
            www.CarProfi-BG.com
            Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
            Зареждане и ремонт на автоклиматици.
            Най-атрактивните цени в София!

            Коментар


              #7
              Хах браво колега натрил си му носа Поздрави!
              Собствениците на италиански коли са два вида. Едните случайно са попаднали на италиански автомобил, а другите са хората с бензин в кръвта. За тях колата не е средство за придвижване, а източник на енергия и адреналин.
              PuntoManiac ;]

              Коментар


                #8
                аз пък си спомням веднъж излязох с колата и не се дръпнах с никой...
                ex Fiat Bravo GT

                Коментар


                  #9
                  За момент си помислих че някой с HGT е смачкал GTI 16V ама уви видях че май гонката е била 1.6 vs. 1.6

                  Коментар


                    #10
                    npace написа:
                    За момент си помислих че някой с HGT е смачкал GTI 16V ама уви видях че май гонката е била 1.6 vs. 1.6
                    По скоро 1.6 VS 2.0 На мен все ми се струва, обаче че такъв голф ако е читав трябва да разцепи бравото
                    VTS 16V

                    Коментар


                      #11
                      Dandi написа:
                      npace написа:
                      За момент си помислих че някой с HGT е смачкал GTI 16V ама уви видях че май гонката е била 1.6 vs. 1.6
                      По скоро 1.6 VS 2.0 На мен все ми се струва, обаче че такъв голф ако е читав трябва да разцепи бравото
                      на мен некав голф 3 гти ми се опъваше онзи ден на светофара,ама печката си каза думата а съм 92к.с.,а голфа 115к.с,така че е мн вероятно бравото да си го дърпа

                      Коментар


                        #12
                        аз защо си мисля че GTI 2.0 са по над 140 кс. или съм се заблудил нещо!иначе ако е до към 115 и с лабав шофьор затова не съм имал проблем
                        Renault Laguna 1,9 dci 2002

                        Коментар


                          #13
                          Има 2.0 115 коня и 2.0 16в 150ксОтзад до емблемата ГТИ ако не е имало надпис 16в, значи е бил 115 коня най-верятно
                          VTS 16V

                          Коментар


                            #14
                            не можах да го видя отзад
                            Renault Laguna 1,9 dci 2002

                            Коментар


                              #15
                              vaskobravo написа:
                              не можах да го видя отзад
                              :D

                              Коментар

                              Working...
                              X